BIO IONIC FETELOR

by: angel_sexy
In sfarsit o veste buna fetelor ptr parul nostru .S-au lansat produsele Bio ionic si aici in Romania.Eu sunt extrem de multumita de ele .Sunt de departe cele mai bune produse de par pe care le-am folosit pana acum mai ales ca Bio ionica fac si indrepatare permanenta a parului fara sa-l deterioreze ba chiar il hraneste .www.bioionicproducts.ro

vanissia

vanissia

nu recomand!!

26 Sep 2010, 04:55

Am facut acest tratament cu produse Bio Ionic acum 5 ani in state si a fost super ok, parul a fost indreptat si a tinut cateva luni, produsele sunt foarte bune, din pacate stilista de la EverGreen habar nu are ce face, am fost pentru un alt tratament la ea si mi-a ars parul :(( PRODUSELE SUNT GROZAVE, DAR STILISTUL E FOARTE IMPORTANT..nu recomand la evergreen...

rebella

rebella

...:)))

06 Iun 2007, 11:31

am sunat dar nu raspunde, am trimis mail. Dar poate imi scrii tu unde este acel salon unde pot sa imi indrept parul. Merci mult

angel_sexy

angel_sexy

super ok

27 Mai 2007, 15:38

deci stai linistita procedura se face intr-un salon si nu este necesara practicarea acestui curs ia legatura cu tipa e la bio ionic uite nr ei si ea te va instrui ec sa faci .0722552336.multa bafta ai sa vezi ce super sunt produsele .pupici

rebella

rebella

Unde...

21 Mai 2007, 08:18

am citit cam tot ce ma interesa pe site dar o singura informatie, cred eu cea mai interesanta, nu am gasit. Unde se poate face acel tratament???
Nu cred ca singura posibilitate de a beneficia de acest tratament este sa-mi trimit cumnata sa faca un curs din acela...
Please daca stii tu unde si cat scrie. Merci mult

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!