buna

by: tina27
e primul meu mesaj pus pe acest forum si trebuie sa recunosc ca nu prea stiu cum sa incep...oricum site-ul mi se pare foarte interesant si util:)
sincer,nu prea am "o tema" noua pentru ca am vazut ca majoritatea care ma intereseaza apar in forum;insa vroiam sa ii intreb pe ceilalti utilizatori daca au auzit cumva de o agentie de modelling "Step1Media".Dintre cunoscutii mei nimeni nu a auzit,iar agentia a venit in orasul meu acum ceva timp...in fine sunt mai multe de spus,dar pe scurt apar pe site-ul lor si nu prea stiu ce sa cred despre acest lucru...
multumesc pentru atentie:)

alynaa_01

alynaa_01

salut

20 Aug 2007, 11:08

eu am fost la aceasta agentie acum aproape doi ani in Constanta.Eram inscrisa la ei, inclusiv pe site si am participat la cateva promotii pe litoral.In fine am facut vreo 200 euro pentru vreo doua saptamani.Banii i-am cheltuit in 2 ore, dar m-am distrat super. Imi pare rau oarecum ca n-am continuat colaborarea,fiindca a trebuit sa plec din tara.Acum am inteles ca s-a bagat si vara-mea, si a participat la nu stiu ce film sau asa ceva.Oricum daca te-au selectat,sa stii ca n-ai nimic de pierdut sa te duci la castinguri, cine stie de unde sare iepurele.Bafta!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!