buna

by: andreeac76
sunt o noua membra a acestui forum si am si eu nevoie de un sfat.sora mea tine neaparat sa ajunga la salonul getei voine desi cred ca o sa ma usuce de bani, dar sora mea merita.problema sorei mele este parul ei.are un par fooooooooooooooarte dificil in sensul ca este foarte ondulat are firul gros si este si foarte des. ca sa va dau un exemplu:la o simpla filare se stringe din parul ei cam 2 farase. a incercat mai multe look-uri si a fost tunsa de mai multi dar e si foarte greu de multumit sora mea si de aceea crede ea ca la salonul getei va obtine ceea ce-si doreste. va rog frumos daca credeti ca o poate ajuta sau cunoasteti alte locuri unde ar putea merge v-as fi recunoscatoare pt un mesaj postat pe forum.

lilly_buterfly

lilly_buterfly

la salon la cristi pascu

17 Mai 2012, 15:53

sigur va fi multumita de serviciile de acolo

iliescuamalia

iliescuamalia

buna

15 Apr 2009, 09:15

buna Andreea. Pai in primul rand, ne spui si noua de prin ce oras esti? o sugestie pt sora ta ar fi sa incerce sa utilizeze niste produse profesionale care ii pot imbunatati structura firului de par. de exemplu, eu am un par care mi se electrizeaza foarte rau la spalat ... dar de vreo 4 ani si ceva folosesc produse profesionale din gama SATINIQUE (TM) de la AMWAY. nu as vrea sa fac reclama ... dar pt mine sunt cele mai bune. daca doresti sa aflii mai multe detalii, ma poti contacta pe adresa de mail: iliescuamalia@yahoo.com

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!