Cadouri pentru barbati

by: pisi
Cand vine vorba sa ma duc sa cumpar cadouri pentru tipi(prieteni de familie,rude de sex masculin,iubit etc) sunt in permanenta intr-o mare dilema,nu prea stiu ce sa le fac cadou.
Voi ce daruiti barbatilor din viata voastra?

matahari

matahari

cu mai putina bataie de cap

20 Mai 2011, 15:12

buna fetelor, e primul meu post aici...
nu m-am putut abtine sa va dau o idee:
si mie mi-e greu sa aleg cadouri de acea caut idei sau chair comand cadourile din magazinele online.
magazine sunt destule si unele au si categorizate cadourile pentru barbati (cum e aici) .
Cel mai bun cadou dupa parerea mea este cel facut de tine, dar daca nu ai timp sau indemanarea necesara pentru astfel de cadou, atunci cel mai usor este sa recurgi la magazinele online de cadouri
poate dati si alte idei unde se pot cauta idei sau cadouri

cristi_iordache

cristi_iordache

super

30 Mar 2011, 00:31

Super topic indeed :) Imi place sa vad ca atunci cand fiecare dintre noi se gandeste la posibilul cadou cumparat iubitului,ia in calcul si beneficiul personal primit dupa atata bataie de cap:P Fiti mandre de voi,rasfatati-va si nu va neglijati fetelor!Buna idee fluturas3a ;)

ileana_damian

ileana_damian

dragut

30 Mar 2011, 00:22

Dupa o varsta,romantismul nu mai are aceeasi definitie...dar un cadou ca acesta nu stiu cine l-ar putea refuza.Se pare ca tinerii din ziua de azi nu si-au pierdut totusi simtul frumosului:)

fluturas3a

fluturas3a

:D

29 Mar 2011, 23:52

Fetelor,ce este asa de greu sa-i faci un cadou iubitului vostru?:D Glumesc,serios acum...ganditi-va ce anume l-ar impresiona atat de mult incat sa fie vrajit numai de acel cadou:D:D:D Mai ales daca nu primeste un astfel de cadou prea des:D Va spun eu,o seara romantica,o muzica pe masura si o tinuta nu chiar cuminte:P (http://bit.ly/fFmBq8) l-ar face sa-si doreasca mereu un astfel de cadou:D

deirdre

deirdre

mai ales pentru burlaci

01 Mar 2011, 13:39

Eu am facut un cadou inedit unui amic de ziua lui. Avand in vedere ca el este burlac convins, i-am facut un tablou din canvas cu...nud :) A iesit foarte bine, iar pentru el a fost o adevarata surpriza. Daca va intereseaza, l-am facut la tipografia Imperium. Succes!

letis

letis

Idei super de cadouri pentru barbati

26 Nov 2007, 16:12

si eu mi-am pus intrebarea despre cadouri, in special pentru sotul meu caruia nu mai stiu ce sa ii ofer de la o vreme incoace. Am gasit ce sa ii cumpar de pe un site dedicat cadourilor pentru barbati:www.myman.ro Vi-l recomand pentru ca sigur veti gasi ceva potrivit aici si veti rezolva problema. :)

johanna24

johanna24

salut

17 Oct 2007, 13:26

mai eu de cand cunosc produsele de la forever aloe tot de aloe fac cadouri ba prietenilor,ba colegilor de facultate,tatalui meu...si mereu au fost incantati de ele.Ma refer la aftershavul PRIDE e super beton,miroase foarte finut si elegant,si lasa fata nu exagerez cur de bebe,e bestial,ultimul coleg la a carui aniversare am fost imi zice,mai ma dau si dimineata si seara cu el dar culmea tot mangai de parca as fii nasrcisist,si i-au disparut cosurile pe care le avea inainte...serios..si tot din aceeasi gama este si parfumul care are un charm superr...mie imi plac foarte mult..incercati macar o data sa vedeti ca va auziti...numa laude..asa mi -so intamplat mie..pupicii...wcamelia@yahoo.com

alecsa_x

alecsa_x

o intrebare foarte buna!

04 Aug 2007, 02:37

sunt si eu in dileme de astea cateodata! imi este foarte greu sa ma decid ce pot sa ii iau?!unei femei ii poti cumpara atat de multe lucruri...

sabina11

sabina11

Re

01 Iul 2007, 18:57

ce hobby are? colectioneaza ceva? etc...
Conteaza si de relatia care o ai cu el. La iubit poti sa faci un cadou erotic, la familie si preteni nu ;)
Cadouri : o carte ce aiba ca tema hobby lui, de ex. o carte despre footbal ;)
O lenjerie sexy pt. tine ;) , le place mai ales la cei tineri.
Un obiect din ceea ce colectioneaza ;)
Un aparat electronic daca ii place sa construiasca si e un mare "reparator" ;)
Exemple sunt multe. Depinde de la caz la caz.
uneori am dat si eu rateuri, mai ales la prieteni pe care nu ii cunosc asa de bine.

cioco_bocco

cioco_bocco

super topic

12 Iun 2007, 20:10

super topic !si eu sunt la fel ca tine,in pana de idei ,chiar daca este vb de al meu iubit si l cunosc destul de bine nu sh ce sa i iau suna ciudat poate,,,dar astept si eu ca si tine mai multe ideei de cadouru

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!