,,stilistii Getts"

by: alinaluca
Salutare tuturor!

M-am inscris special pe acest forum pentru a trage un semnal de alarma in legatura cu salonul Gett's Color Bar, din Mall Vitan.Am parul scurt si m-am programat la ei pentru o coafura de seara; este adevarat ca prea multe optiuni nu erau, tinand cont de lungimea parului, numai ca ,,stilistul" la care am fost programata, mai mult decat ca mi-a dat cu spuma si fixativ in par (ceea ce puteam face si eu in 2 min acasa), mi-a zis ca nu stie ce sa imi faca.Cica sa nu ma supar, ca asta e situatia. Pedichiurista m-a chinuit ff tare si intr-un final a reusit sa ma si taie.Singura care a fost la inaltime a fost cosmeticiana, care a reusit sa-mi aplice un machiaj de seara f dragut si de f buna calitate.
Ce sa zic...am plecat aproape plangand de acolo, dupa 2 ore si 250 lei dati.Atentie mare atunci cand mergeti, pentru ca nu merita banii!Ce face Geta Voinea in emisiunea de pe Euforia, nu vor fi angajatii ei in stare sa faca nici in 10 ani.
Bafta multa si o zi buna!

kydou

kydou

gett's/geta voinea

19 Aug 2008, 00:33

gett's nu mai are treaba cu geta voinea de vreo cativa ani buni... uni e gett's, alta e geta voinea

ultraviolett

ultraviolett

dificil

06 Sep 2007, 16:41

eu, de cand sunt in salon, am invatzat f multe secrete in ceea ce priveste aranjatul unui par....totul sta in styling...acum depinde si cat ti-a cerut pe manopera ciufulitului tau cu spuma si fixativ...

Diete pentru adolescenti
Diete pentru adolescenti
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!