aparatul chinezesc de tratarea diabetului

by: dana_damsa
Sotul meu este diabetic si as dori sa procur si eu aparatul chinezesc de tratarea diabetului. am nevoie de urmatoarele informatii: ce pret are si de unde poate fi cumparat.
Multumindu-va pentru evemntualele informatii, va doresc sanatate si numai bine

danubius2005

danubius2005

aparatul chinezesc de tratarea diabetului

06 Aug 2005, 22:19

Aparatul pentru tratarea diabetului se bazeaza pe principiile acupuncturii : se folosesc 4 electrozi care se fiseaza pe punctele de acupunctura ce stimuleaza functia pancreasului precum si o compozitie de plante care se aplica in zona pancreasului.
Consumabile primiti pentru 2 luni, dar acestea se pot procura tot timpul.
Aparatul costa 550 Euro .
Pentru informatii suplimentare : tel. 0722.580336

sonyyaa

sonyyaa

aparat

11 Mai 2005, 11:51

eu nu stiu nimic de acest aparat dar mar interesa sa cunosc mai multe detali.

sonyyaa

sonyyaa

o solutie pentru domnul cu diabet

11 Mai 2005, 11:49

Doamna,sotul dumneavoastra poate sa aiba un rezultat pozitiv si atunci va va scuti de multa suferinta finca eu cred ca si familia sufera ,ma numes SONIA si momentan sunt iN SPANIA va dau nr de telefon la o doamna care va poate ajuta se numeste VERA PANZARU 0037322222784 este din moldova dar mai mult sta in Romania ea va poate pune in legatura cu medici din ROMANIA dar va poate recomanda si singura ce tratament sa ia sotul sincer va zic ca nu este nevoie sa cheltuiti bani pentru consultati ,sunt produse rusesti si dau cele mai bune rezultate sunt oameni in romania care si-au rezolvat aceasta problema produsele sunt avizate de foarte putin timp de ministerul sanatati din romani de aceea nu le cunoaste multa lume si pentru ca nu le gasiti in farmacii.nr de tel al meu 0034647814966.SONIA

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!