bine de stiut

by: iri_v
de putina vreme se pot efectua si in Romania operatii laparoscopice 3D. avantajele tehnologie 3D pt pacient: actul chirurgical este (si) mai precis si scaderea la minimum a gradului de risc la care este supus.

Medicii din Delta Hospital sunt primii si singurii chirurgi din Romania care utilizeaza tehnologia 3D in cadrul operatiilor pe cale laparoscopica.

lilly_buterfly

lilly_buterfly

operatiile laparoscopice

04 Feb 2013, 13:14

nu sunt eficiente la toata lumea, in primul rand nu le sunt recomandate persoanelor supraponderale

iri_v

iri_v

...

03 Feb 2013, 22:55

…asa cum daca lucrezi intr-un spital modern nu inseamna ca esti un doctor nepriceput :)

eu am apelat la ei pt analize, am fost tratata de dr Simona Filip de care sunt mai mult decat multumita si mai stiu pe cineva caruia dr Copaescu i-a schimbat viata. Despre asta vb. Atat :)

wonderland

wonderland

depinde

03 Dec 2012, 14:39

acest gen de operatii nu sunt pentru toata lumea si sincera sa fiu nu am incredere in medicii de la delta hospital, doar pentru ca un spital este modern asta nu inseamna ca ti se ofera si servicii medicale de calitate....

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!