2 Mai

by: lidiac
Cum mai arata statiunea 2 Mai . Stie cineva? In copilarie am mers in tabara. Dar a trecut ceva timp de atunci.

mi_re_la18

mi_re_la18

!

28 Iul 2006, 22:46

-am scris intr-un post mai multe moduri de a-ti petrece timpul si daca stai acasa si sunt o groaza de optiuni ,crede-ma.va pup si vin cu detalii.

lidiac

lidiac

urare

28 Iul 2006, 18:03

Weekend placut si plin de peripetii ! (dau savoare vietii ).

lidiac

lidiac

:)

28 Iul 2006, 18:01

Sa te gandesti si la noi , astia care am ramas pe acasa, poate ne transmiti ceva prin telepatie.:)

nelegance_777

nelegance_777

...

28 Iul 2006, 11:40

sa inteleg ca eu sunt mai rapida nu? daca plec in seara asta...

mi_re_la18

mi_re_la18

:)

28 Iul 2006, 00:20

-bagajele inca nu,maine..sambata plec la Sighisoara..as fi plecat de joi dar am stat dupa verisoara mea ca termina practica abia maine,adica azi..avadn in vedere ora:)

lidiac

lidiac

??

27 Iul 2006, 20:54

Ce faceti ? V-ati facut bagajele pentru weekend?

mi_re_la18

mi_re_la18

!

26 Iul 2006, 16:46

-da dar nu putem trai din amintirea a ceea ce a fost,trebuie sa cautam alte locuri noi in care sa ne simtim bine daca ceea ce era candva nu mai este;

nelegance_777

nelegance_777

interesant...

25 Iul 2006, 11:57

Sunt adepta a ceea ce a fost o data. Imi place sa ma gandesc l;a vremurile care au fost o data, muzica adevarata, cea veche, cu melodie si versuri adevarate in acelasi timp. Din pacate, ceea ce numesti a fi pretentios, face parte din modernizare, si asta intalnim in permanenta oriunde... Mi-ar place sa stiu ca exista un loc in Romania noastra unde se mai gaseste spiritul acela boem...

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!