2 Mai

by: lidiac
Cum mai arata statiunea 2 Mai . Stie cineva? In copilarie am mers in tabara. Dar a trecut ceva timp de atunci.

mi_re_la18

mi_re_la18

!

28 Iul 2006, 22:46

-am scris intr-un post mai multe moduri de a-ti petrece timpul si daca stai acasa si sunt o groaza de optiuni ,crede-ma.va pup si vin cu detalii.

lidiac

lidiac

urare

28 Iul 2006, 18:03

Weekend placut si plin de peripetii ! (dau savoare vietii ).

lidiac

lidiac

:)

28 Iul 2006, 18:01

Sa te gandesti si la noi , astia care am ramas pe acasa, poate ne transmiti ceva prin telepatie.:)

nelegance_777

nelegance_777

...

28 Iul 2006, 11:40

sa inteleg ca eu sunt mai rapida nu? daca plec in seara asta...

mi_re_la18

mi_re_la18

:)

28 Iul 2006, 00:20

-bagajele inca nu,maine..sambata plec la Sighisoara..as fi plecat de joi dar am stat dupa verisoara mea ca termina practica abia maine,adica azi..avadn in vedere ora:)

lidiac

lidiac

??

27 Iul 2006, 20:54

Ce faceti ? V-ati facut bagajele pentru weekend?

mi_re_la18

mi_re_la18

!

26 Iul 2006, 16:46

-da dar nu putem trai din amintirea a ceea ce a fost,trebuie sa cautam alte locuri noi in care sa ne simtim bine daca ceea ce era candva nu mai este;

nelegance_777

nelegance_777

interesant...

25 Iul 2006, 11:57

Sunt adepta a ceea ce a fost o data. Imi place sa ma gandesc l;a vremurile care au fost o data, muzica adevarata, cea veche, cu melodie si versuri adevarate in acelasi timp. Din pacate, ceea ce numesti a fi pretentios, face parte din modernizare, si asta intalnim in permanenta oriunde... Mi-ar place sa stiu ca exista un loc in Romania noastra unde se mai gaseste spiritul acela boem...

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!