abia astept sa merg la Neptun

by: muresica
Eu sunt inca la serviciu, dar abia astept sa-mi iau concediu de odihna si sa ma duc cu viitorul meu sot in Neptun. Este o statiune frumoasa, eleganta si cu renume. Merg in aceasta statiune de cand aveam varsta de 3 ani si inca nu m-am saturat de ea. Eu consider ca si statiunile de la noi sunt frumoase, dar un pic cam piperate la pret si cu serviciile stam cam prost, dar nu conteaza imi place si nu am ce sa fac. Concediu placut tuturor.

mi_re_la18

mi_re_la18

!

28 Iul 2006, 22:58

-da ,pentru ca prezentarea promite mult iar "clientul"inghite galusca si abia dupa ce se arde nu se mai duce acolo...

nelegance_777

nelegance_777

...

28 Iul 2006, 11:48

din punctul meu de vedere... multe lasa de dorit...

mi_re_la18

mi_re_la18

!

28 Iul 2006, 01:05

-da,asa este..de aceea este bine sa vorbesti inainte si sa te informezi de la cineva care a mai fost si iti poate prezenta avantaje cat si dezavantaje..poate mici ponturi pentru cumparaturi...sau traditii...gesturi care pot fi interpretate gresit..am invatat la engleza la un capitol numit :"Negocieri "cum unele gesturi au insemnari diferite in doua tari de exmeplu..am sa caut si am sa va scriu caci nu imi mai aduc bine aminte si decat sa scriu ceva gresit...
-de aceea facem si noi aici schimb de idei ..pentru a evita neplacerile vacantei..

lidiac

lidiac

optimism

27 Iul 2006, 20:25

Si dau dovada de un optimism exagerat.:((

lidiac

lidiac

:)

27 Iul 2006, 20:24

Citeam pe un site ca statiunile Neptun - Olimp ar fi " Coasta de Azur" a Romaniei . Hai sa fim seriosi , poate in 50 de ani vom ajunge la standardele lor .

mi_re_la18

mi_re_la18

27 Iul 2006, 16:40

-aa...deci vad ca ai fost in Costinesti..

mi_re_la18

mi_re_la18

:(

26 Iul 2006, 22:58

ce?aoleu...aa..pai ,cred ca erai din astia zburatori..si probabil au fost calcati din greseala de cei care dansau in discoteca...

mi_re_la18

mi_re_la18

26 Iul 2006, 17:01

-cand am fost anul trecut pe la inceputul lunii in C ostinesti am fost in Ring (parca)sau alta discoteca pe la 22 cred si erau numai copii:)parintii stateau pe margine iar ei dansau,,mai erau si niste tineri "pierduti"printre ei:)

nelegance_777

nelegance_777

ok

26 Iul 2006, 15:10

mersi, ma simt mai bine.... ma temeam ca te-am suparat

nelegance_777

nelegance_777

...

26 Iul 2006, 11:19

e perfect daca simti asta... nu am spus-oi ca sa te jignesc. Iarta-ma daca am gresit cu ceva

nelegance_777

nelegance_777

ai dreptate..

25 Iul 2006, 14:26

in general in Eforie merg oamenii cu familia... dar cred ca asta nu e un impediment asa de mare... daca vrei sa te distrezi, daca ai cu cine sa te distrezi, si cu ce...

lidiac

lidiac

eforie

24 Iul 2006, 18:24

Este mai mult o statiune pentru familii , nu pentru tineret . De fapt, depinde de preferinte , daca va plac locurile mai putin aglomerate , sigur o sa va placa si statiunea asta.

mi_re_la18

mi_re_la18

...

24 Iul 2006, 01:04

-parca nu este asa mult tineret fata de alte statiuni si nici discoteci sau cluburi foarte multe,acum scriu asta din amintirile de acum cativa ani caci in ultimele veri am stat mai mult in Cotinesti..sau Neptun

lidiac

lidiac

eforie

23 Iul 2006, 18:33

In Eforie mergeam in copilarie , dar nu prea stiam sa apreciez ce este frumos. Acum 2 ani am fost pentrru un interviu la hotel Ana . M-am ratacit acolo. Foarte frumos.

mi_re_la18

mi_re_la18

dap

22 Iul 2006, 14:06

-acum cativa ani era statiunea mea preferata..numai Neptun vroiam,dar cum am scris mai sus,parca nu mai este la fel,a ramas cam in urma..fata ce celelalte statiuni care s-au inbunatatit simtitor.

monik80

monik80

este ok

21 Iul 2006, 18:29

este o statiune draguta...dar totusi nu mi se pare nimic deosebit fata de eforie, de exemplu.

mi_re_la18

mi_re_la18

Totusi...

19 Iul 2006, 23:29

Parca nu mai este ce a fost..acum cativa ani statiunea era mai plina de viata si vedeai tineri peste tot,am fost anul trecut la Noaptea Devoratorilor de Publicitate si dupa ce am iesit de la Teatrul de Vara era pustiu pe strazi desi nu era f tarziu ,in comparatie cu alta data cand statiunea fremata pur si simplu de suflete tinere gata de distractie...Acum ,din cate am observat,distractia si snobismul,care era intalnit in trecut in Neptun s-au mutat in Costinesti ,Vama Veche si Mamaia(aici vb de snobism);

adianca

adianca

Neptunul a ramas o statiune frumoasa!

18 Iul 2006, 16:57

Si mie imi place Neptunul!Am fost cazati la hotel DACIA,CARE DESI ARE DOAR 2 STELE ESTE FOARTE FRUMOS,si ofera servicii de calitate mai bune decat la unele de 3 stele.Seara ai unde sa te relaxezi, si ceea ce m-a surprins nu sunt preturile asa de piperate ca la Mamaia.Plaja daca era putin mai intinsa era mai bine pentru ca totdeauna este foarte aglomerat.In rest totul este bine...Vacanta placuta tuturor!

adianca

adianca

Neptunul a ramas o statiune frumoasa!

18 Iul 2006, 16:56

Si mie imi place Neptunul!Am fost cazati la hotel DACIA,CARE DESI ARE DOAR 2 STELE ESTE FOARTE FRUMOS,si ofera servicii de calitate mai bune decat la unele de 3 stele.Seara ai unde sa te relaxezi, si ceea ce m-a surprins nu sunt preturile asa de piperate ca la Mamaia.Plaja daca era putin mai intinsa era mai bine pentru ca totdeauna este foarte aglomerat.In rest totul este bine...Vacanta placuta tuturor!

pink

pink

.....

18 Iul 2006, 16:26

mie imi place mai mult costinestiul si mi se pare mult mai ok pt cupluri...pt k sunt mai multe distractii

Recomandari

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!