Calatorii cu prietenele

by: alexandras
Calatoriti des cu prietenele? Ce destinatii preferati de obicei?

pisi

pisi

prefer

27 Mar 2008, 14:35

sa calatoresc ori cu sotul ori singura, dar cu prietenele mai putin. privesc vacanta ca fiind modalitatea ideala de a petrece clipe unice alaturi de jumatatea mea sau alaturi de cei foarte apropiati mie.

destinatii preferate am mai multe: Romania( familia si prietenii cei mai buni traiesc acolo), Norvegia ( pentru ospitalitatea si toleranta norvegienilor, dar si pentru unicitatea peisajului), Mallorca ( pentru ca e soare, balaceala, peisaj superb, suc de portocale gustos, oameni prietenosi, maslini cu tulpini ciudate, pomi fructiferi peste tot etc), Delta Dunarii ( pentru flora si fauna cu totul deosebite), Londra ( pentru combinatia reusita de modern cu traditional) etc.

morometeandra

morometeandra

prietene

07 Mar 2008, 13:12

da`!! imi place sa calatoresc iar cu prietena langa tine te simti in largul tau...poti face excapade ...nebunii...e super ...depinde acum de la persoana, la persoana ....`!!mie imi place...in general destinatiile ne vin pe moment ...nu am idee ...oricum la munte undeva in natura ...iubesc natura foarte mult ..

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!