activitati pe langa serviciu

by: ccian
Buna! As vrea sa va impartasesc din experienta mea de reprezentant Oriflame. De aproximativ 2 ani ma ocup de vanzarea produselor Oriflame, avand si posibilitatea sa ma bucur de ele, deoarece pana in acel moment, nu puteam sa imi permit achizitionarea lor. Faptul ca pe langa meseria mea, de secretar-dactilograf, pot face si altceva, care sa imi rotunjeasca venitul (destul de mic intr-o institutie bugetara) si nealocand mult timp vazarii, pentru ca am o retea de cunostinte si colegi de serviciu destul de mare, sau care mi-am imbogatit-o pe parcurs, reusesc sa aceasta activitate cu mare placere. Sunt tot timpul la curent cu noutatile aparute in gama de produse, pot lua cursuri de marketing, cosmetica... si cred ca am reusit sa descopar in mine un talent pe care nu credeam niciodata ca il voi descoperi. Acela de a putea recomanda, vinde si convinge pe clienti de efectele acestor produse. Am devenit o persoana mult mai comunicativa si care stie in prezent, de ce este capabila, avand dorinta permanenta de a se dezvolta, de a cere mai mult de la viata. Cine doreste sa incerce aceasta activitate, are tot suportul meu. Astept intrebari si sugestii.

Nu s-a postat nici o replica.

Recomandari

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!