Agatat

by: emilia_me
Care credeti ca este cea mai eficienta metoda de agatat?

eva31

eva31

Sa fii tu insuti?

13 Apr 2011, 04:13

Si sa lasi persoana respectiva sa decida daca esti potrivit pentru ea sau nu.

leo

leo

Ava774

30 Iul 2008, 01:54

ar fi stupid sa ceri numarul de telefon pe strada cu exceptia cazului in care simtiti amandoi ca va intelegeti perfect. dar aproape tot timpul plec cu un email sau un id de mess. daca le iau pe astea sunt sanse bune sa imi pice si nr intr-o zi fara mult efort in cele 15 minute pe strada.

leo

leo

alllinna

30 Iul 2008, 01:52

astea sunt clisee. am intalnit destule fete valabile in vremea cand faceam relatii pe net.

ava774

ava774

leo

09 Iun 2008, 11:50

si din toate cele abordate pe strade cate ti-au dat nru de tel?

leo

leo

ava

03 Iun 2008, 18:14

iti demonstrez ca eu o abordez in public si tot reusesc sa o conving daca ma ridic peste nivelul celor din jur si celor care o curteaza pe ea.
pai daca stii tu cate fete am abordat pe strada....

ava774

ava774

..

02 Iun 2008, 11:56

Si eu sunt de parere ca daca ar exista o metoda perfecta de agatat ....s-ar preda in scoli.

Insa pot da un sfat barbatilor depsre agatat...ceva ce le va fi foarte util. Toata ideea este sa abordezi o fata cum stii tu mai bine, insa nu in vazul lumii.

Daca sunteti intr-un loc public, incearca sa o abordezi astfel incat sa nu-si dea nimeni seama ca e prima data in viata voastra cand va vedeti.

Si daca faceti prezentarile, in niciun caz nu-i intinde mana sa ti-o stranga.

Daca o abordezi cand e cat mai putina lume in jur si nu vede si nu aude nimeni, totul ar trebui sa fie ok.

leo

leo

emilia

30 Mai 2008, 05:10

nu exista metoda eficienta sau ineficienta. iti faci metoda in functie de persoana.
iti dau insa un sablon pentru a agata: a) 1) vezi ce ii place 2) vezi ce nu ii place 3) vezi ce il face indiferent
b)identifica moduri in care poti converti situatiile 2 si 3 in situatia 1.

daca faci asta ai cea mai buna metoda de agatat in mana. nu poti gresi indiferent de persoana.

panterootza

panterootza

nu pot spune

26 Mai 2008, 17:41

care este cea mai eficienta metoda de agatzat,insa pot povesti care mi s-a parut mie cea mai amuzanta...aveam vreo 16 ani si un splendid catzelus caniche:frumos si jucaus,de se opreau multzi din mers si il mangaiau sau ii dadeau cate un biscuite,napolitana,etc...intr-o zi eram in parc cu el,la plimbare.vad doi indivizi(mai mult sau mai putzin de varsta mea pe atunci),venind spre noi.se opresc,incep sa mangaie catzelul,la care unul din ei mi se adreseaza:¨ce catzelus dragut,ne spui si noua cum se numeste stapana?¨...am pufnit in ras,chiar nu mai auzisem asa ceva pana atunci,si eram satula de apelative gen´´turturica´´,¨´papushica´´,´¨íepuras´´,etc...nu au reusit sa imi afle numele,dar au reusit sa ma faca sa rad:D

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!