baieti cu ochelari de vedere

by: isabellla
sal.am un prieten cu ochelari de vedere si toata lumea se uita ciudat la el fiindca ar dioptrile mai mari. mie imi pl cum ii sta si il ador dar mereu imi zice ca s-a saturat d ei si ca vrea sa fie si el normal.

eva31

eva31

Si care e problema?

13 Apr 2011, 03:23

Daca tie iti place, nu ar trebui sa te intereseze ce spun altii. De gustibus non discutandum, ca sa ii citez pe latini.

cristia

cristia

lentile de contact

07 Sep 2009, 22:24

Desi nu mi se pare o problema faptul ca poarta ochelari... totusi, daca pe el il afecteaza, de ce nu incearca niste lentile de contact.

warden

warden

10 Aug 2009, 20:35

Gluma era: cei care nu vad bine aleg sa fie cu tine( dar ei vad pt ca au ochelari, stiu asta); gluma de autobaza, nimic sofisticat. :))

alexandras

alexandras

...

05 Aug 2009, 15:01

mda, nu e f reusita gluma ca altfel radeam..

vrei sa zici ca nu ma vedeau bine sau ce?

warden

warden

03 Aug 2009, 18:08

baietii cu ochelari de vedere, poarta acei ochelari pentru ca nu vad bine, de aici te descurci singura :)). Concluziile le tragem amandoi :))

alexandras

alexandras

..

21 Iul 2009, 15:43

ce semn de intrebare sa-mi ridice?

:))

warden

warden

17 Iul 2009, 18:38

OFFtopicul de mai sus, a fost o gluma de la care nu m-am putut abtine :))

warden

warden

17 Iul 2009, 18:37

Alexandras, asta nu-ti ridica nici o intrebare?

On-topic:
Nu cred ca ar trebui sa fie frustrat pt asta...

alexandras

alexandras

..

16 Iul 2009, 10:06

pai ar putea sa faca o operatie. probabil nu va scapa de tot de ochelari dar va trece la o alta dioprtie mai mica. oricum nu vad problmea. eu n-as avea nicio problema cu baietii cu ochelari. mai ales ca toti fostii mei au avut ochelari de vedere..

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!