Balanta + Scorpion?

by: raluk
A incercat cineva? Vreau sa aud si eu niste experiente personale...

raluk

raluk

:)

19 Iun 2006, 00:31

Scorpionii sunt deliciosi, dar din pacate Balantele cauta siguranta si stabilitate, iar Scorpionii le vor baga incetul cu incetul sau mai degraba prea brusc pentru ele in vartejul lor de sentimente contradictorii si teste, din care nu stiu cum vor mai iesi si ce vor mai face...

Cert este ca Balanta va fi mai mult decat manipulata si Scorpionul se va juca cu sentimentele ei in stil mare. Nu prea recomand. Sex is great though. Daca o Balanta se simte neatragatoare sau deprimata si are nevoie de o vacanta, cel mai ok pentru ea ar fi sa isi gaseasca un Scorpion si sa il ia cu ea pe o insula pustie o saptamana. Daca nu gaseste Scorpion, si un Leu este super ok. Si sa vezi dupa ce happy se intoarce. Si la mai multe orgasme si fantezii implinite :))

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Yummy

19 Ian 2006, 21:45

Oricum eu cred ca asta este valabil pentru toate relatiile cu Scorpionii. Nu stiu cine are nervii suficient de tari ca sa stea cu ei mai mult de 2-3 luni pana cand trec prin toata Kama Sutra si pana cand se termina momentele pasionale. Apoi dupa 3 luni s-ar potrivi mai degraba zicala "DUPA EL POTOPUL"

pinky

pinky

da

18 Ian 2006, 13:19

merge dar nu sa ai o relatie serioasa si de durata, gen casnicie, s.f-uri din astea, d 2 ani etc... nu, scorpionii sunt pt aventuri spumoase, sex si nu mai mult de 2 luni... dar ca relatie nu merge, nu sunt ce cautam noi (stabilitate, comunicare etc) noi balantele suntem prea entuziaste si ei prea... misteriosi, sa zicem :) noi punem totul pe masa ei nu spun nimic... deci, precum ziceam, merge asa, o aventura mica, sau mai mare, dar nu o relatie... decat daca el e nascut in octombrie, atunci m merge (asa era al meu)

raluk

raluk

Ma supar, ia vezi...

14 Dec 2005, 16:32

Adica te iei de Balanta, te iei de mine, te iei de fabrici si uzine. Si acum serios vorbind ce ti-a venit?

lisa

lisa

scorpion-balanta?mhhh...no way

12 Dec 2005, 15:00

Pt o "scorpie" ,balanta e "floare la ureche"il joaca pe degete...

raluk

raluk

Asa sunt Balantele

02 Dec 2005, 10:45

Nu incerca sa il tii prea mult langa tine. Trebuie sa simta el ca vrea sa stea cu tine, nu sa insitit tu, pentru ca apoi se va simti tinut in lesa si nu va fi ok.

magdista

magdista

Dap, chiar nu merge

28 Nov 2005, 13:01

Din pacate, nu prea merge..."o spun si astrele". Totul se bazeaza pe o pasiune foarte mare intre ei, insa acest lucru e singurul care tine relatia...
Comportamentele si caracterele sunt foarte diferite...scorpionul este aparent rece, de neinteles, nu prea se exteriorizeaza iar balanta este dornica de tot felul de atentii, gesturi, vorbe care o fac sa se simta iubita, dorita, rasfatata. Nu o sa prea primesti asa ceva de la un scorpion...
Dar, oricum, totul e relativ....depinde si de fiecare in parte...
La mine, dupa ce s-a pierdut pasiunea...a incetat relatia de vreo 2 ani jumatate(cu mici pauze)

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!