Balantele - norocoase?

by: raluk
Balante de pe forum, va considerati norocoase? Eu cel putin am unele momente cand imi iese totul snur...

adana

adana

foarte norocoase:)

12 Feb 2006, 22:50

de cand ma stiu am avut tot timpul noroc,nush daca e din cauza ca sunt balantza sau asta e firea mea...dar sunt foarte norocoasa si sunt mandra de asta...sper sa o tzin tot asa:D

am noroc cu carul

12 Feb 2006, 03:09

Pot spune ca orice mi-am propus in viata am realizat.Unele au fost chiar vise devenite realitate.Am noroc,sunt sigura.Uneori imi apare totul de-a gata si nu mai trebuie sa fac nimic.Dar nu cred ca tine de zodie,cred ca tine de altele.Karma,destin...aici deja intram in alt subiect.

pinky

pinky

dap

08 Feb 2006, 13:04

sunt f norocoasa... si multumesc in fiecare zi pt asta... nu am noroc la loto sau din astea, dar nu mi se par importante... dar am noroc in viata, sunt foarte fericita cu viata mea, am avut noroc si in trafic, si la facultate, si in dragoste...

katy

katy

:)

08 Feb 2006, 12:14

super norocoasa :D chiar as putea spune... tot timpul am avut noroc si sper sa mai am :D... cred ca balantele si leii sunt zodiile cele mai norocoase! ;;)

Recomandari

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!