Barbatul Leu

by: raluk
Ce parere aveti despre barbatii Leu, din propria voastra experienta? Eu sunt Balanta si ma inteleg foarte bine cu Leii, cred ca 40% din prietenii mei sunt Lei si Leoaice. Din pacate insa, am remarcat ca nu prea le au cu fidelitatea, desi in zodiac scrie ca sunt semn fix si foarte fideli.
Cunosc chiar un specimen care are amanta de 2 ani si acum s-a insurat, amanta a venit la nunta, totul bien si frumos, tipul continua relatia cu ea....

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Mamaaaa

02 Dec 2005, 15:37

Hai sa nu exageram cu leii ashtia. au si multe parti bune. Doar eu sunt Leoaica is intr-adevar imi fug ochii dupa tot ce arata frumos. ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place. Si io zic ca pot ramane fidela kiar dak imi fug ochii cel putin momentan. Ok?

bloody_fox

bloody_fox

hmmm

29 Nov 2005, 14:57

am cunoscut un singur leu care facea exceptie de la regula:era sociabil, corect, muncitor si foarte milos de oamenii necajiti...
ceilalti insa...mincinosi, curvari si alte calitati negative

hedonista

hedonista

:)

29 Nov 2005, 10:21

pai si eu sunt leoaica si am cativa prieteni din aceeasi zodie si ideea e ca in zodiac mai scrie ca leii sunt pers.f sociabile..deci ei socializeaza k sa spunem asa:)dar din proprie experienta, leii nu sunt vre un etalon de fidelitate pt ca se plictisesc destul de repede..nah...rutina ce sa i faci..si inca ceva..leii sunt pers. au tendinta de a domina, dar defapt ei vor sa fie dominati..si cine reuseste..bv lui..am fost la un moemnt dat cu un leu si nu a mers pt ca amandoi eram incapatanati si orgoliosi si asteptam ca celalalt sa faca primul pas..de aici si lipsa de comunicare..in rest toate bune si frumoase..daca toti ar fi nascuti in zodia asta lumea ar fi mai buna:)))kiddin'..or not!:P

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!