berbec - leu

by: aries
ce parere aveti..merge?? ...

magda_5564

magda_5564

Pentru siniory..

15 Apr 2007, 23:41

Nu stiu ce sa zic... am doar o frumoasa experienta in spate. Mai stiu ca leii sunt generosi, orgoliosi, mandrii... sunt cei mai buni barbati. Berbecii sunt altruisti, loiali, patimasi..iar ca femei, cand se indragostesc, o fac definitiv si total, devenind mielute..hehe. Si atunci, de ce sa nu fie ok? Cel putin asa cred eu.

siniory

siniory

:D

15 Apr 2007, 23:23

imi pare rau magda ca ti`ai pierdut partenerul...si eu sunt leu si is curios chiar merita sa incerc o relatie cu un berbec deoarce caut o relatie serioasa bazata pe dragoste si intelegere...

mini

mini

Hihi

25 Ian 2007, 17:38

Da si fratele meu este Gemeni si sotia lui este Berbec. Sunt impreuna de in jur de 10 ani si le merge deosebit de bine. :) Cred ca partea cea mai buna este aceea ca amandoi sunt la fel de sufletisti si sunt foarte pasionali, chiar si dupa atatia ani. Ma rog, din pacate, si certurile sunt la fel de pasionale.

mini

mini

Hihi

25 Ian 2007, 17:38

Da si fratele meu este Gemeni si sotia lui este Berbec. Sunt impreuna de in jur de 10 ani si le merge deosebit de bine. :) Cred ca partea cea mai buna este aceea ca amandoi sunt la fel de sufletisti si sunt foarte pasionali, chiar si dupa atatia ani. Ma rog, din pacate, si certurile sunt la fel de pasionale.

magda_5564

magda_5564

:)

23 Oct 2006, 10:27

E CEA MAI BUNA COMBINATIE POSIBILA! AM 23 DE ANI DE CASNICIE ALATURI DE UN LEU VERITABIL, IAR EU SUNT BERBEC. PACAT INCA CA VIATA A FOST NEDREAPTA SI MI L-A RAPIT.. DAR TOT TIMPUL CAT AM FOST IMPREUNA, A FOST UN VIS! DORESC TUTUROR SA AIBA PARTE DE ASA CEVA. SUCCES SI MERGETI INAINTE! SUCCES GARANTAT! ;) NUMAI BINE!

mata

mata

da,asa pare

20 Oct 2006, 18:57

Fratele meu este berbec iar prietena lui este leu.El o iubeste fara limite...ea este mereu langa el.Ce poate fi mai frumos....Parerea mea:da,este o relatie de viitor.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!