Capricorn-Scorpion

by: meonlyme
hm...eu zic k fac o echipa pe cinste..si pe plan profesional si sentimental...voi ce zicetzi,imi datzi dreptate ? :D

elle021

elle021

same

19 Iul 2011, 12:35

eu sunt capricoarna veritabila... el este scorpion.
Ce se poate spune despre cele doua semne?
Pai:
Compatibilitati zodii:
Capricorn - Scorpion

Avem de-a face cu o pereche senzationala! Dvs. puneti fundatia solida, iar Scorpionul va umple totul cu pasiune si stabilitate. Emotiile lui extreme, pasiunile lui - printre care si aceea pentru dvs. - va fascineaza. Apa Scorpionului si pamântul dvs. vor da un lut de o calitate excelenta!

Scorpionul detine o mare viclenie care, combinata cu aptitudinea dvs. financiara, va va aduce multa bogatie. Exista totusi o problema: partenerul dvs. este foarte preocupat sa cheltuiasca sumele pe care dvs. le strângeti muncind din greu. Daca doriti sa stopati pierderile din buget, nu aveti decât sa va casatoriti cu el. Are o mare capacitate de munca si poate depune eforturi enorme pentru a realiza ce-si pune în cap. În acest cuplu, dvs. va veti manifesta mai flexibil decât de obicei: veti realiza foarte curând ca este imposibil sa vorbiti cu un Scorpion altceva decât ceea ce îl preocupa.

jasminarosu

jasminarosu

salut

27 Dec 2010, 02:41

Am si eu o nedumerire, eu sunt scorpion el capricorn, as vrea sa stiu, daca vrea sa puna capat unei relatii o va face direct, adica imi va spune , sau va face sa ma departez singura de el?

depinde ...

04 Apr 2006, 01:53

din punctul de vedere al unui caprikorn o femeie scorpion este pentru el ceva deosebit de dificil in anumite moment mai ales atunci cand incepe sa nu o mai inteleaga.... apa poate sa se infiltreze in pamant facandu-l sa dea randament sau poate sa-l erodeze shi asta e grav lasa sechele

dara

dara

capricorn-scorpion

16 Mar 2006, 20:48

Lucrurile pot merge extrem de bine dupa care o pot lua razna tare pentru un timp mai lung sau mai scurt. Mi se pare asa, un fel de dragoste cu nabadai.Stiu ce vorbesc din experienta!Scorpionul nu-si prea deschide sufletul. Nu stii niciodata ce gandeste cu adevarat, iar atunci cand il supara cineva devine nemilos, aproape ca nu recunosti persoana.Poate ca nu e decat cazul meu: la un moment dat coopereaza perfect ca si cuplu, dar nu mai arde flacara...

angel

angel

da ... SUNT DEACOR%%%%%

08 Feb 2006, 17:36

pai sincer chiar se potrivesc nu? mai ales cand se cunosc unul pe celalalt din toate punctele de vedere si isi castiga dragostea unul celuilalt . eu zic ca o dragoste pt care s-a luptat si se lupta e ceva de nepierdut . aviz amatorilor:D kiss ....your angel

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!