am nevoie de un raspuns urgent

by: mada_m
Am si eu o intrebare…din folia de logest pe care tocmai am terminat-o una dintre pastile am pierdut-o asa ca am luat in continuare celelalte pastile,stiam k nu conteaza ordinea lor.am luat in fiecare zi normal cate o pastila doar in ultima zi nu am mai luat, adica in total 20 de pastile, nu 21.astfel am terminat folia miercuri si nu joi cum ar fi trebuit.ciclul trebuia sa imi vina luni si mi-a venit duminica.acum nu stiu cand trebuie sa incep urmatoarea folie: in aceeasi zi ca si pe celelalte folii adica vineri sau trebuie cu o zi mai repede?

madutz_csp

madutz_csp

jasmin

27 Iul 2009, 00:42

Buna seara...am si eu o intrebare..iau jasmin de 2 luni.adik sunt in a 2-a folie.prima luna am avut ciclu normal.a3-a zi dupa ce am intrerupt pilulele,dar acum mai am 8 pilule(pana luni inclusiv) dar in aceasta seara am avut o scurgere rozalie si cred k o sa'mi vina menstruatia.sunt putin ingrijorata deoarece am avut parte de sex neprotejat si doctorul m'a asigurat k nu voi avea probleme.sincer sunt putin ingrijorata deoarece nu am mai avut nici un sintom de dinaintea ciclului menstrual. Va rog sa ma lamuriti dak puteti.va multumesc mult! o seara buna

alexandras

alexandras

..

21 Iul 2009, 16:25

incepi normal...ca si pana acum..

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!