am mae nevoie de ajutor......

by: pinkysh_punk
uhm.. eu ama proape 16 ani si ... acum vreo o luna am facut`o cu cel mai bun prieten al meu.. (la mine era prima data,la el nu.. ) in fine nu asta e ideea... inainte sa o facem.. mie trebuia sa imi vina ciclul de cateva zile, insa imi intarziase.. nimik neobisnuit deoarece in f luna imi intarzie cateva zile.. insa mi`a venit a2a zi dupa ce am facut`o cu el.. dar de atunci nu mi-a mai venit.. asta ar fi cam de vro o luna jumate, credeti ca sunt motive de ingrijorare? mie imi venea destul de regulat inainte.... dar totusi la mine era prima data.. si am folosit si prezervativ si el nua ejaculat in mine.. si nici apoi.. ca nah.. prima data e mai.. nush.. oricum esentialu e ca nici unu din noi nu a fost nush cat de excitat sau ceva de genu`... am makr cea mai mik sansa sa foi insarcinata? astept raspunsurile voastre....

blonda_m

blonda_m

Am nevoie de un mic ajutor!

01 Ian 2007, 14:39

Folosesc anticonceptionale de 2 ani dar nu stiu daca amestecate cu alcool is mai fac efectul,am baut foarte putin,sampanie de anul nou,dar acum nu stiu ce sa fac,ajutati-ma

lalka

lalka

hei

08 Nov 2006, 20:33

nu cred sa fie din cauza ca ai ramas insarcinata se poate si de la hormoni,stres..si eu am patit

anycyka

anycyka

Raspuns

30 Oct 2006, 10:08

Stai fara grija, daca a folosit prezervativ si zici ca nici nu a ejaculat nu e nici o problema. In general dupa prima experienta sexuala iti intarzie menstruatia. Mie mi-a intarziat 13 zile si imi faceam la fel probleme, desi stiam ca nu sunt.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!