Am ramas insarcinata?

by: ale00
Eram amandoi dezbracati fara nici un mijloc de protectie (prezervativ). Nu am avut contact sexual dar zonele noastre de mijloc s-au atins de cateva ori iar la un moment dat, am ajuns deasupra lui. Nu a intrat in mine. Imi fac griji pentru acel lichid care contine spermatozoizi. Mentionez ca am stat asa goi aproape o noapte intreaga iar a doua zi dupa aceasta intamplare mi-a venit menstruatia. Se poate sa fiu insarcinata?? (inca nu face testul de sarcina deoarece nu au trecut 2 sapt)

lapusina

lapusina

Buna

28 Feb 2008, 15:40

Nu draga mea, nu ai ramas gravida , stai linistita.
Altadata fii mai atenta si foloseste ceva pentru a fi ocrotita de diferite infectiuni , sarcina boli.
Mult succes.

ale00

ale00

Ms

27 Feb 2008, 19:17

Pai am fi vrut sa trecem la treaba, dar a venit fara si nu am putut :)

lovey_kay

lovey_kay

Ei

14 Feb 2008, 00:24

Nu mai,stai linistita.Menstruatia vine ca urmare a nefecundarii ovulului.Prin urmare, cum ovulul tau a ramas intact, adica nu a fost atacat de spermatozoid, ti-a venit ciclul.Pe viitor nu va mai jucati asa, pentru ca vorba unui coleg de breasla, "e prea tarziu sa spui nu , cand chiloteii sunt pe lustra".Numai bine!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!