Am si eu o intrebare urgenta!

by: fifi_girl
Buna tuturor celor kre imi citesc mesajul.am si eu o intrebare,eu sunt virgina,iar zilele trecute impreuna cu prietenul am incerkt oarecum un contact sexual,dar n-a existat penetrare vaginala din kuza durerilor,am fost f umeda,el n-a ejaculat,dar totusi stiu k exista un lichid pe kre barbatii il elimina involuntar sau nu in momentul unui act sexual,exista oare posibilitatea sa raman insarcinata dak eu sunt virgina iar el n-a ejaculat?se poate asa ceva...va rog sa imi raspundeti kt mai repede cu putinta...iar dak cineva este avizat pe probleme ginecologice l-as ruga f mult sa imi dea si mie un raspuns.Multumesc

snakealicious

snakealicious

stai calma!

27 Feb 2008, 18:28

Draga mea, intr-adevar inainte de ajaculare , barbatul elimina un lichid preejaculator care poate contine spermatozoizi.Dar in conditiile in care EL NU A EJACULAT DELOC ,nu are cum sa existe nici acel lichid pre.Parerea mea e ca nu s-a intamplat nimic.Dar ca sa fii sigura, la 2-3 saptamani de la contact fa un test de sarcina!bafta!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!