ATENTIE !!! prezervative contrafacute LOVE PLUS ! un adevarat PERICOL

by: robi_nemeti
Pe piata romaneasca s-au gasit prezervative contrafacute marca LOVE PLUS ! se deosebesc de cele originale prin pretul de 18.000lei. DAR EXISTA O PROBLEMA !!! farmaciile cumpara prezervativele contrafacute si le vand la pretul celor originale. AM PATIT_O PE PIELEA MEA !!! dintr-un pachet 2 s-au spart si in altul toate trei s-au spart ! E UN REAL PERICOL ! atat pt sanatatea noastra cat si pt viata de zii cu zii. fiti foarte atenti fiindca scumpetea cu 2 ochisori dulce (bebe) poate aparea mai repede decat va asteptati !!!!

doe

doe

pisi ...

19 Feb 2006, 10:12

nu-mi amintesc sa te fi intrebat pe tine.
Dar daca vrei tu sa-mi spui o experienta de-a ta,as fi incantat sa citesc.
Eu nu sparg baloane,am trecut de varsta copilariei.

pisi

pisi

mai,doe

17 Feb 2006, 16:03

joe,loe etc , mi se pare mie sau tie iti place sa citesti despre experientele noastre sexuale ?
Ce e atat de palpitant , in felul in care se sparge un prezervativ ?!
Daca tot esti curios sa vezi cum e, ia un balon si sparge-l !!!:D lol

doe

doe

sau e prea siropoasa?

29 Ian 2006, 14:31

Raluk it astept.experienta pe care ai avuto

andutza_5

andutza_5

Daca ma intrebi pe mine...

23 Ian 2006, 23:58

e ceva sigur,mi s-a intamplat mie ,cum povesteam.De ce,tu nu ai avut probl?Cu vre-o marca anume,zi-ne si noua?

raluk

raluk

Surse?

04 Ian 2006, 10:05

De unde stii aceasta informatie? Adica este ceva sigur sau o banuiala de-a ta?

andutza_5

andutza_5

SI mie mi s-a intamplat...

03 Ian 2006, 16:51

intr-o seara romantica cu iubitu,cand tocmai eram la ovulatie ,sa se sparga prez Love Plus.Am fost nevoita sa iau pilula de a doua zi (Postinor).Am crezut ca asa a fost sa fie,se mai intampla si din astrea,DAR...s-a mai intamplat de cateva ori...noroc ca am fost prudenti.De atunci nu mai am incredere in marca asta de prez.Cumpar din celelalte cunoscute de toata lumea D_ _ _ X.Nu am avut nici o neplacere cu astea din urma.Take care!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!