Am nevoie de ajutor! Ma poate ajuta cineva?

by: andrei_87aaa
Nici nu stiu cu ce sa incep! De ceva timp incoace cand sunt in pat cu o femeie, nu ma mai atrage, cum sa zic ma atrage foarte mult dar penisul nu devine erect! Sunt potent!Este o boala sau asta pentru ca s-a "plictisit"? Exista asa ceva? Trebuie sa iau o pauza? Nici nu stiu cum sa zic!

amaryy

amaryy

depinde

16 Feb 2007, 11:37

depinde cu ce femeie esti in pat,,daca le schimbi tot timpu inseamna ca sa plictisit sa se scoale de fiecare data cand vrei tu doar de dragu de a face sex,,,,daca este partenera ta de viata inseamna ca deja relatia a devenit monotona adica folositi de fiecare data aceleasi poziti sau poate treceti peste preludiu si treceti direct la fapte,,,,,depinde si cat de preocupata este partenera de ceia ce se intampla daca se poate as vrea sa-mi dau mai multe detali ca sa-ti pot da un raspuns

ciporto

ciporto

frate...

11 Nov 2006, 18:36

yo iti dau un sfat preitenesc....cauta la relatii/sex/practici si citeste la subiectul "prea potent oare" si dupa o sa iti dai seama hai noroc

doe

doe

andrei....

01 Sep 2006, 12:54

Aceasta probleme este delicata.
Ai avut probleme cu coloana?
Atunci cand intri in patul conjugal la ce te gandesti?
Ti-a spus cineva vreodata(un el sau o ea)ca ti-e mica si ca tu nu ai sanse sa satisfaci o persoana?
Atunci cand faci sex esti aflat sub presiune?

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!