anticonceptionalele si pofta de sex

by: bblusha
bun, nu mai intreb daca anticonceptionalele ne lipsesc d pofta de sex, pt k din pacate am aflato p propria mea piele, insa as vrea sa stiu cum pot sa imi recapat pofta de sex:D fara sa renunt la pastile.

stie cineva? multumesc

lolitalove

lolitalove

ce ciudat

17 Mai 2008, 20:04

mie din contra mi-au crescut apetitul sexual , aveam contact sexual mai intens si orgasme mai intense ( si eram mai mereu excitata :D )dar ingrasa rau eu m-am ingrasat 8 kg , si fac si celulita . de 1 an nu le mai iau si abea am scapat de kg in plus si celulita.
a si mi-au facut niste sani sper , dar de cand le-am lasat si sanii s-au intors la normal :(

pisi

pisi

bebelusha,

26 Iul 2007, 14:48

n-am auzit pana acum ca anticonceptionalul sa afecteze apetitul sexual,esti sigura ca e de la pilule?sa nu fi tu prea stresata din diverse motive si de aceea sa nu mai ai chef.
du-te si tu la medicul ginecolog si roaga-l sa-ti prescrie alte anticonceptionale,daca stii totusi ca te simti asa din cauza celor pe care le iei deja.
Succes.

ionny

ionny

Remarca

24 Apr 2007, 21:09

am citit de curand k anticonceptionalele nu impiedica formarea embrionului, ci il distruge dupa 14 zile de la formare. Asta inseamna k persoanelece le foloseste, avorteaza mai des decat si-ar imagina...:-??

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!