Cadouri de Craciun

by: romantic
Un parfum ?
pentru dama si pentru barbati la
www.parfumuri-romantic.ro

elenana

elenana

cadouri Craciun

14 Dec 2009, 10:31

Mie imi place sa daruiesc persoanelor dragi ceasuri. Bine, trebuie sa-mi fie suficient de dragi cat sa dau ceva bani pe un ceas...:)

eriy

eriy

cadou

09 Dec 2009, 22:10

buna fetelor, mie imi plac f.f.mult lenjeriile de pat dar sa fie din bbc am vazut ceva fain la o vecina cu inimioare mi-a zis ca a facut comanda de la un magazin online www.lenjeriidepat.eu sunt seriosi

mlex

mlex

costume de craciun pentru adulti si copii

03 Dec 2009, 11:24

Pentru a face un cadou special celor dragi va recomand www.jokeshop.ro -

eugenik

eugenik

Ceva mai general ?

16 Nov 2008, 21:43

Ma refeream la un magazin mai "general" cu de toate..., pentru toate varstele . Sau ne facem cadouri singure? Ideea e foarte buna, numai ca bunicii nu ii cumpar un corset :)

steave

steave

Jucarii cu radiocomanda, ceva instrumente de scris

15 Nov 2008, 14:51

ideea e misto.. cred c a mim iau si eu asa ceva .. dar e ok magazinul stii ceva de el?

eugenik

eugenik

Jucarii cu radiocomanda, ceva instrumente de scris

15 Nov 2008, 14:23

La mine, deja parfumul, hainele, diverse cosmetice ... sunt clasice (pt prietenul meu). Ma gandesc sa schimb un pic registrul anul acesta si la jucaria asta http://www.ecumparaturi.ro/jucarii/28060/monster_truck_cu_radiocomanda_cu_motor_electric_1:10 .
Ce parere aveti? Credeti ca o sa-l surprind placut?

mariuca123

mariuca123

idei de cadouri de sarbatori

11 Nov 2008, 14:31

se apropie sarbatorile si trebuie sa ne descurcam cu banii pentru cadouri si mici atentii.produsele matropolitan sint destul de accesibile ca pret si destul de bune.daca va veti inscrie ca si reprezentant beneficiati de discounturi de 25-30%.inscrierea este gratuita si catalogul vine acasa gratuit.nu aveti nici o obligatie de comanda lunara sau sa inscrieti noi membri lunar.eu zic ca este o idee buna pentru cadourile de sarbatori.pentru mai multe detalii intrati pe id-ul meu silvialapadat

iulia_max

iulia_max

buna

10 Nov 2008, 11:20

te cred k acest parfum te inspira pe tine!!!dar persista?ai incercat un parfum adus din afara?iti recomand paco rabanna.........sa vedem daca iti schimbi parerea

irish05

irish05

parfum

19 Dec 2007, 12:30

parfumul meu a fost si ramane pret a porter. oricat as fi vrut sa-l schimb ma intorc la el....:)
asta e

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!