ajutooooor....CUM SA MA APROPII DE UN BARBAT TAUR???

by: katie_eo95
chiar as vrea neaparat sa stiu asta....sunt innebunita dupa cineva din zodia taur si as vrea sa stiu cum ma apropii de el....?????

fbgreta.zangur_Zangur_Greta

fbgreta.zangur_Zangur_Greta

barbatul taur ..mit si realitate ..

15 Mai 2017, 22:50

am citit multe articole unde se scria despre barbatul TAUR ..sunt pareri si pareri dar eu va pot spune ca foarte multe sunt adevarate ce se spune despre ei dar in sensul negativ ....pana la urma doamnelor si domnisoarelor o sa obositi si o sa.i lasati in pace sa traiasca cu capul intre coarnele lor .....sunt seducatori dar atata tot sunt guvernati de planeta venus si au ceva in ei ce te atrage dar odata ajunsa langa el viata ta se v-a schimba total ajungand sa fie din placere si iubire cosmar .....as avea multe de spus dar ma opresc aici ......

crisbal

crisbal

TAUR

24 Feb 2015, 15:23

Mai multe despre barbatii TAUR:

http://astrologus.ro/?p=407

didiana86

didiana86

dilama

13 Nov 2008, 00:26

eu am reusit sa il " trag de maneca" pe taurul de care sunt indragostita, si cred ca avem un soi de relatie , problema e ca simt ca nu ma implica in viata lui deloc, cu toate ca ma cauta regulat.nici nu ma ia, nici nu ma lasa . nu indraznesc sa aduc vorba despre asta pt ca el nu a mentionat niciodata cuvantul "relatie".cand vreau sa pun punct e disperat, cand ma calmez nu-l mai vad decat atunci cand vrea, oare are rost sa mai astept? ma gandesc ca relatia avanseaza incet la zodia asta, poate tre sa mai am rabdare..

julya_ionescu

julya_ionescu

trebuie sa nu fi vulgara

01 Feb 2008, 16:31

Taurii nu apreciaza femeile vulgare iar ca sa il cuceresti trebuie sa arati bine, sa fi inteligenta si sensibila.

albastrita

albastrita

Mai, P_George

14 Dec 2007, 20:16

Nu ti se pare ca esti cam vulgar in vocabular?
Si pentru cultura ta generala, pune mana si mai citeste ceva astrologie! Fiecare zodie are caracteristicile ei si ar fi bine sa tii cont de ce scrie acolo, daca vrei sa ai succes, pentru ca nu au scris niste prosti acolo, totusi.

p_george

p_george

senzuala,exteriorizata

13 Dec 2007, 16:26

Daca vrei sa te apropi de un barbat Taur,in nici un caz sa nu incerci sa fii vaca :)),fii cat mai senzuala, si incearca sa il prinzi cu farmecele tale.Exteriorizeaza-te.Asta-i regula generala indiferent de zodie,dupa parerea mea.

albastrita

albastrita

cum sa te apropii de un TAUR?

12 Dec 2007, 18:35

Iti spun eu cum sa te apropii de un TAUR, doar am un exemplu acasa si stiu ce ii place si ce nu la o fata. Pregateste-i o cina romantica, cu mancare gatita de tine si invita-l la tine acasa, asta il va pune pe ganduri. Ii place mancarea gatita in casa, taurii fiind niste gurmanzi, prin definitie, ca si RACII, dealtfel (cele mai gurmande zodii). Iar in legatura cu apropierea fizica, daca iti doresti acest lucru, va trebui sa faci tu primul pas pentru ca Taurii asteapta sa fie "trasi de maneca", sa fie cuceriti. Rar ai sa intalnesti Tauri care sa faca ei primul pas, atunci cand le place o fata. O sa-ti dai seama daca te place sau nu din privirea lui. Au simtul umorului Taurii, asa ca niste bancuri,spuse la momentul potrivit or sa sparga gheata de la prima intalnire. Mai aleas ca sunt si timizi si ai face bine sa creezi o atmosfera vesela, ca sa simta in largul lui. Mult succes!

cauchy

cauchy

hi there girl

08 Dec 2007, 20:03

ca sa-i atragi atentia u must act like a lady,adik sa fii sexy si senzuala intr-un mod nevulgar,si in plus taurasilor le plac jocurile de cuvinte,discutiile replica la replica..ceea ce e misto(parerea mea).bafta!

Recomandari

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!