am vreo sansa sa cuceresc un taur care a fost inselat?

by: andreiutxa
Am vreo sansa sa cuceresc un taur inselat de ceea ce urma sa ii devina sotie? Deocamdata suntem prieteni foarte apropiati. Incepusem sa ne apropiem si mai mult dar el a pus punct si a zis ca nu e pregatit. Asa ca am revenit la stadiul de buni prieteni. Eu din pacate, m-am indragostit de el si nu stiu cum sa-l ajut sa treaca peste ceea ce i s-a intamplat. Pe de alta parte vrea sa il si cuceresc...am vreo sansa?! Eu sunt Sagetator cu ascendent in Scorpion...posibil incompatibilitate din punct de vedere zodiacal dar asa, in viata reala chiar avem multe lucruri in comun si ne simtim foarte bine impreuna. Eu una sunt super indragostita de el dar nu i-am spus. Il vad si pe el ca incearca uneori sa se apropie de mine dar in clipa imediat urmatoare devine extrem de distant. Nici nu stiu ce sa mai cred si dk ar fi bine sa fac eu mai multi pasi ca sa avansam. Sau ar fi mai bine sa il las...

anabatr

anabatr

Sanse mari

16 Aug 2017, 14:36

am fost si eu in aceeasi situatie ca si tine. cautam informatii pe forum daca se poate sau nu dar pana la urma daca te documentezi gasesti pe www.zodiacool.ro tot ce trebuie sa stii despre tauri si cum ar trebui sa procedezi. mai bine citesti informatiile si apoi treci la treaba sa nu pierzi timpul

alexia26

alexia26

Toate sansele

30 Mar 2016, 14:41

Dar trebuie sa incerci, nu sa intrebi pe forum.

wonderland

wonderland

taurii care au fost inselati

07 Mai 2012, 11:08

se regasesc foarte mult in relatia trecuta si le este foarte greu sa treaca peste anumite aspecte, in plus, majoritatea baietilor taur sunt dependenti de mama, desi la inceput ai impresia ca fac totul pentru a fi cu tine, pe parcurs isi vor pierde interesul

fusun

fusun

FUGI CAT TE TIN PICIOARELE !

06 Mai 2012, 23:40

Sunt niste perversi, nu-i spune niciodata ce simti pentru el, o sa profite la maxim ! Si de maritat, nu poate fi vorba ! Vrea cu mamiiii! EA e iubirea lui reala ! De ea v-a asculta toata viata ! E MOJIC !

irina24

irina24

nu te lasa pacalita

25 Mar 2009, 23:11

am avut aceeasi experienta k si tine; am ajuns sa am o relatie cu el, dar prea tz mi-am dat seama k el ink o mai iubeste, tine legatura cu ea de fiecare data cand are ocazia etc...ai grija, taurii sunt f usor de manipulat, mai ales de cineva iubit...eu una am trait cu speranta ca va fi bine, ca incetul o va uita...dupa cum ai zis si tu, aveti momente cand sunteti mai apropiati, apoi se retrage...este nehotarat si este clar ca nu este bine sa te bagi intr-o relatie cu el!!!

mariuca52

mariuca52

renunta !!!!

06 Feb 2009, 14:36

sfatul meu este sa renunti! am avut o relatie de 2 ani cu un taur pur , l-am iubit mult , el ma iubea, dar sunt vesnic nehotarati . compatibilitatea zodiacala este maxima, deoarece eu sunt fecioara, dar niciodata sa nu te bazezi pe asta. daca esti gata sa-i oferi totul , o sa te calce in picioare. daca te vroia cu adevarat,era pregatit de la inceput si facea toate demersurile necesare pentru a te pastra. nu ma mira ca esti deja indragostita de el :) ! succes daca vrei sa te lupti cu morile de vant ! vei avea nevoie !

alex24

alex24

o parere...

03 Feb 2009, 11:56

e nasol c a patit el...si mai ales dak relatia lor avea ceva vechime...in momentul asta trateaza totul f pesimist avand in general acum o parere f proasta despre femei la general...dak vrei sa s fak bn...lasa-l in pace sa s lupte cu propriile mori d vant..pana va intelege unde a fost problema...c ai putea face acum:...sa fii cel mai bum prieten al lui in momentul actual...pt k nu ii trebuie nimic altceva...decat cnva sa-l inteleaga prin c trece...si dak il ajuti fa-o sa para ca si cum nu ai facut nimic care sa schimbre situatia...iar in timp knd vei observa k iau trecut off-urile d p suflet...poti sa incerci sa t apropii k iubita d el...si el isi va da seama..dar pt asta iti trebuie rabdare...si nu iti fa griji k nu va cauta nici o fata in perioada asta de frustrari sentimentale...

andreiutxa

andreiutxa

dap...

28 Ian 2009, 14:52

Din pacate s-ar putea sa ai dreptate...are multe resentimente si fixatii la care revine in mod repetitiv desi de fiecare data dupa ce discutam, pare sa inteleaga si sa treaca peste ele. Eu sper insa ca e doar din cauza ca totul s-a intamplat recent...acum 4-5 luni si ca e inca in perioada de "vindecare"...
Multumesc ptr raspuns!
Andreea

cauchy

cauchy

buna:)

23 Ian 2009, 20:03

eu stiu ca taurii tin destul de mult timp in ei supararile si deceptiile...acuma depinde mai mult si de el ca persoana,dar din experienta la tauri stiu ca raman cu resentimente si fixatii for ever..

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!