Barbatii Capricorn?

by: ramonik69
Ce puteti sa-mi spuneti despre barbatul capricorn? Care sunt caracteristicile acestei zodii pt. barbati? Ca am impresia ca e o zodie ceva mai rar intalnita, sau poate n-am avut eu ocazia sa cunosc prea multi barbati capricorn...Cert este ca cunosc unul super HOT, pur si simplu m-se taie rasuflarea cand il vad si imi imaginez doar cum ar fi sa ma tavalesc un pic cu el. Problema este ca e cam narcisist si pare cam ingamfat si inaboradabil. ceva trucuri VA IMPLOR SUNT DISPERATA

fluturas28

fluturas28

fetelor

31 Mai 2007, 15:04

iubirea vietii mele e un capricorn si sunt absolut fenomenali!! doar ca iti trebuie multa rabdare cu ei si este greu sa-i cunosti cu adevarat! si asa e, nu vor niciodata doar o 'tavaleala'. sunt sinceri si f tandrii cand ajungi sa-i cunosti. ah, si fenomenali in pat!!! este f greu oricum sa intelegi un capricorn, eu nu o fac nici acum pe deplin si mereu descopar ceva nou cu el!

alinaa

alinaa

prietenii

07 Ian 2007, 22:57

cea mai buna prietena a mea este balanta,iar iubitul ei capricorn.nu prea se inteleg dar totusi amandoi fac eforturi sa o duca bine.capricornul(din puncul meu de vedere si al ei)este cam plicticos,poate si prea serios...

nicoli

nicoli

hmm.

29 Nov 2006, 23:48

si io sunt cu un capricorn.. si e greu. e greu la inceput pt k abia il poti descifra.. dar dak incepe sa tina la tine e cu totul alta situatie.. mult mai buna evident.
are pretentzii.. nu vrea orice fata langa el.. de exemplu ma bate la cap sa ma duc la jcoala, sa ma tin d promisiuni etc etc.
dar sincer mi se pare cel mai fermecator barbat din zodiac..

mini

mini

Balanta cu Capricorn

20 Nov 2006, 15:19

ESte o combinatie foarte buna si Balanta se va simti de-a dreptul alintata, adorata. Problema este gelozia si focusul exagerat pe cariera. Daca treci de asta si daca si pentru tine este importanta cariera, este o idee buna sa incerci. nu cred ca vei regreta.

pinky

pinky

:)

19 Ian 2006, 11:49

am gasit topicul bun... eu k balanta ce ma aflu ma tot gandesc... sa ma leg la cap cu un capricorn plictisitor? este ceva bun si distractiv la "nativii acestei zodii"?? ca asa tipul meu kr e capricorn pare destul de nebunel... dar chiar nu stiu daca sa ma implic in relatia asta sau nu... ca singurul capricorn p kr il cunosc e relativ oke... daaarrr... nu stiu... sa-mi raspunda si mie cineva :)

ramonik69

ramonik69

Dupa un timp revin...

17 Nov 2005, 15:26

Foarte dezamagita de barbatii Capricorn. Mi-se pare sincer ca sunt foarte plictisitori si reci. Chiar enervanti. Nu sunt buni pentru o balanta ca mine

mario

mario

Buna

17 Nov 2005, 09:46

Buna din nou,bun...sa discutam nu?...vreau sa-ti spun de la inceput k si eu sunt capricorn si ai avut dreptate cand ai spus k sunt mai rar de gasit :))...vis-a-vis de dorinta ta (ma refer la 'tavaleala') fata de un capricorn vreau sa-ti spun k nu ar trebui sa-ti faci prea multe iluzii...de ce?... pt k un capricorn nu cauta asta si nu se uita la orice fata, ci doar la cea care merita.Si inca ceva...ai spus k este un ingamfat poate si putin indiferent...:)) sa stii k nu e deloc asa.El afiseaza o imagine pe care cei din jur o percep gresit (in cele mai multe cazuri) dar sa stii k el analizeaza orice cuvant, orice miscare,...deci dak reprezinti ceva pt el...o sa stii la momentul potrivit.Insa nu vei avea de regretat...

barbatii capricorni

08 Nov 2005, 08:41

Ei bine,asa este!Sotul meu este capricorn si pot sa-ti spun ca nu e usor deloc!!! E un barbat adorabil,charmant,politicos,ranchiunos, extrem de muncitor,capos,sensibil in ciuda aparentelor. Vezi ce repede am scris atit calitati cit si defecte.Este destul de dificil de dirijat un capricorn dar cu multa tactica obtii ceea ce iti doresti.Atunci cind vrei ceva,trebuie sa incepi explicatiile si sa incerci sa devii convingatoare printr-o introducere departe de subiect dar care te va ajuta in introducerea subiectului;deci,intr-un cuvint trebuie sa fii mai complicata decit el!!!Ia lectii de la el pentru ca numai asa vei reusii.Nu il contrazice decit glumind in momentele in care nervii au trecut si readucindu-i aminte ca tu ai avut de fapt dreptate dar intr-un mod indirect!Ii place sa fie apreciat si nu uita sa-i spui asta dar nu abuza pentru ca si-o ia in cap!Deci,precum observi,dificili barbati dar nu de neinvins!!!Ah,sa nu uit, sunt cumplit de gelosi dar ai grija ca nu reactioneaza imediat ci dupa ce cugeta citeva ore,rabufnesc reprosindu-ti ca ai facut un gest,sau ai zis ceva deplasat!Binenteles pentru el asa este desi tu,esti departe de a-l face gelos ,in schimb le place sa flirteze insa numai de placere si cred ca asta e valabil pentru toti barbatii. Deh,capricornii!Sper ca ti-am dat curaj pentru ca intr-un cuvint sunt barbati cu care poti sa ai un viitor frumos si sigur.

kavajava

kavajava

plusuri

23 Oct 2005, 18:06

Capricornii au multe plusuri si chiar pot fi HOT HOT HOT (vezi Elvis). Daca-l interesezi va fi persistent fara sa te agiti tu prea mult. Daca nu iau ei initiativa inseamna ca nu sunt prea interesati...

Capricornii par inabordabili, dar este o aparenta. Nu te lasa influentata!

Capricornul e o zodie rar intalnita ... in afara biroului! Serios, muncesc foarte, foarte mult. Daca vrei sa-ti vezi prietenul din an in paste, alege un Capricorn.

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Mai bine nu ii cuceresti

21 Oct 2005, 14:02

Sincer acum, chiar sunt narcisisti si egocentristi, asa ca de ce sa te legi la cap cu unul daca nu te doare???

dan

dan

de ce esti asa disperata?

21 Oct 2005, 12:16

Nu pricep

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!