Barbatii din ce zodie ti-se par cel mai greu de cucerit?

by: raluk
Barbatii din ce zodie ti-se par tie cel mai greu de cucerit?
Eu personal votez cu Fecioara. Sunt foarte suspiciosi si este greu sa ii faci sa aiba incredere in tine...

Tu ce parere ai?

andreeacrisan95

andreeacrisan95

sagetator

09 Sep 2010, 22:54

sa fugiti de barbatii sagetator :)) serios , sunt prea aerieni, alearga dupa teluri inalte in picioarele goale, nu te lasa la greu- vei fi mereu singura si la bine,si la greu.

blondy_blondy

blondy_blondy

tauriiiiiiiiiiiiii:D

22 Feb 2010, 22:20

nu am avut probl de cucerit adik nu prea am fost eu nevoita sa cuceresc un baiat...pana intr o zi kand mi a pikt un taur ku tronk..:D..si zik eu k tre sa ai rabdare multa ku ei...dar mi se par ciudati..:D..racii is timizi le zambesti si ii cuceresti..scorpionilor sa fi misterioasa sa nu cedezi...berbec sa fi tot timpu pregatita sa faci ceva nou si interesant,sagetator isi dau putina imp la inceput dar dak se indragostesc sunt de tot ai tai...balantele sa fi indiferent si sa nu i mai cauti o sa te caute el...de capricorni nu stiu ce sa zik..nu ma atrag..iar fecioarele nu mi s a parut greu de cucerit adik fara sa imi dau seama dak nu i bagi in seama fierb..se cred ff imp...deci raman la taur cei mai ciudati..par ff interesanti si dintr o data se schimba ..nu stiu ce sa zik...

ioana-

ioana-

fecioara

25 Nov 2009, 21:25

pff...acum imi bat capul cu o fecioara pt ca sta si asteapta sau nuj ce are :))) . eu capricorn.

boema

boema

da

10 Iun 2008, 18:25

Cata dreptate ai, fluturasule!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fluturas28

fluturas28

berbeci!!!

31 Mai 2007, 16:04

sunt berbeaca si saracu' baiat prin ce chinuri groaznice trebuie sa treaca ca sa poata sa ma aibe, nu va pot explica!!! si asa e NE PLICTISIM REPEDE REPEDE REPEDE!!! cat ai zice peste. in schimb greu de cucerit sunt capricornii, tocmai pt ca au nevoie de cineva care sa aibe rabdare, iar eu ma plctisesc avand rabdare!! :)))

unracusor

unracusor

nu-mi dau seama

28 Apr 2007, 10:59

de ce spuneti ca barbatii scorpioni ar fi cel mai greu de cucerit.eu nu m-am straduit sa ma gandesc la strategii de seductie cand m-am simtit atrasa de un scorpion,pur si simplu am fost eu insami...din cate am observat i-a atras natura mea calma si misterioasa:)cu amandoi scorpionii cu care am avut de-a face s-a legat ceva in momentul in care ne-am cunoscut:P extraordinari barbati

valeria

valeria

Numai 90% au marturisit?

06 Mar 2007, 13:45

Lasa ca ceilalti 10 % fura mai timizi, probabil, in mod sigur si pt. ei ai fost fascinanta, misterioasa s.a.m.d. Sper ca nu au fost atit de orbiti de farmecul tau sa nu remarce ca mai ai o calitate: modestia.

ana68

ana68

Iar ma bag si eu...

06 Mar 2007, 11:47

Raluk...imi pare rau pentru experienta ta cu scorpionul...
Vroiam sa zic:mie nu mi se pare ca exista o zodie sau alta mai greu de cucerit....personal eu nu am avut niciodata probleme din punctul asta de vedere.Cu mai mult sau mai putin efort mereu am reusit sa atrag si 90% din cei atrasi mi-au marturisit ca i-am fascinat,ca o hipnoza...Asa e:sunt scorpion:-))))

angel_kitty

28 Iul 2006, 17:52

Persoanele nascute sub aceasta zodie sunt f nehotarate.Barbatii balanta sunt gentili,interesanti..atrasi de arta.Au ei ceva mai deosebit.Sunt adeptii esteticului si destul de critici.
Se indragostesc usor si se plictisesc usor!

angel_kitty

angel_kitty

ce sa fac sa cuceresc un baiat balanta?:(

28 Iul 2006, 01:39

am o mare dilema....imi place forumu asta e interesant da pls rasp...:((...am iesit intro zi cu un baiat balanta..totul absolut perfect ca in filme...ma tinea de mana ma lua in brate...stateam apropiati...la un mom neam sarutat...si apoi dupa ceva timp...am plecat acasa fiecare....si vb pe mess...da nu prea ma baga in seama..adik mai delok..zice mereu k are probleme cu tovarasii lui..nu stiu ce sa cred...ajutatima va rog...ce sa fac?cum sa procedez?sal il ignor sau sa ma tin dupa el?!..pls...

raluk

raluk

:))

15 Iun 2006, 02:12

Nu mi se pare, cred ca depinde in mare parte de persoana. Mie mi se pare relativ usor sa ii mentin atentia unui Berbec, iti trebuie munca si multa atentie si focusare, nu este totusi imposibil. :) De cele mai multe ori nu merita tot efortul.

Dar ideea e ca daca ii tii in regim de una calda-una rece, faci mereu ceva nou care sa ii incite, esti independenta si mereu vesela este greu sa NU ii tii langa tine. In plus, le place sa te certi cu ei, sa le opui rezistenta. Specialitatea casei pentru mine.

In schimb, as vrea sa aud pe cineva cum crede ca ar putea cuceri un Scorpion. Mi se pare mult mai dificil

Berbecii...

14 Iun 2006, 20:35

sunt la fel de greu de cucerit.Pt ca sunt unii dintre putinii barbati care traiesc fiecare moment la maxima intensitate.Si probabil focul care arde cu flacara mare se stinge repede.Cred ca,in cazul unei relatii cu un Berbec,este foarte greu sa il tii langa tine.Se plictisesc repede si e greu sa mentii tot timpul flacara aprinsa si sa aiba tot timpul ceva nou.

raluk

raluk

Si apropo

14 Iun 2006, 11:38

Mi-am schimbat super tare parerea datorita unor experiente recente relativ la zodia cu barbatii cel mai greu de cucerit. Definitely, Scorpion. Annie, punctul pe i, asa este, nu este greu, ci imposibil.

O mare problema ar fi insa si sa scapi de ei. Daca li se pune celebra pata nu prea le mai trece. Sunt ingrozitori si capabili sa te urmareasca toata viata incercand toate manevrele posibile, sperand ca pana la urma tot o sa cedezi :)

raluk

raluk

Mama da ce va iubiti fetelor

14 Iun 2006, 11:36

Va pupez, sunteti foarte simpatice

Pisi...

05 Apr 2006, 12:08

Esti o scumpa.Ma bucur ca te-am cunoscut. :))
As vrea sa stie toate fetele de pe forum ce femeie deosebita esti.Si tu si iubitu tau.
Esti una dintre putinele persoane deosebite din lumea asta,un prieten pe care multi si-ar dori sa-l aiba si o iubita de care orice barbat ar fi mandru.
Pupici Pisi ... :))

pisi

pisi

Da, Raluca,

04 Apr 2006, 13:32

Anca e balanta cu ascendentul pe rac ! :))
Am devenit f bune prietene intre timp ! Prin intermediul forumului am cunoscut-o , tinem legatura pe mess, ne intelegem de minune si e o persoana minunata ! :)) Asta asa ca o paranteza ! :))
Pupici, Ancuta ! :))

raluk

raluk

@nc@

04 Apr 2006, 13:12

Sunt in mare de acord cu tine. Capricorni si Tauri nu mi-au placut niciodata, mi se par extrem de rigizi si chiar nu sunt stilul meu. Chiar mi se par antipatici, tipii cel putin, tipele mai merg...

Maa rog, cu Fecioarele e alta poveste. Am cunoscut vreo 3 Fecioara tipi la viata mea care m-au dat pe spate, din cauza stilului vestimentar, a modului de a se purta, a increderii in sine afisate. Dar cam atat. Sexy si cam atat. Nici unul nu mi s-a mai parut atragator dupa vreo 2 discutii. Prea rigizi, prea workoholoci si prea obsedati de cariera, prea vor sa se auda numai pe ei si sunt prea incapatanati.

Tu esti tot Balanta cumva ca si mine?

Raluk...

02 Mar 2006, 17:53

Nu mi-a placut pana acum nici un tip din zodia aceasta.Cand cunosc un barbat din aceasta zodie imi dau seama ca nu ne potrivim din start.Pt ca nu imi plac fitzele Fecioarei,rigiditatea Capricornului ..Nici nu mai ajung sa aflu ce zodie este..ca,deja stiu ca nu imi place si nu vreau sa ii cunosc mai bine .

cipi20

cipi20

cucerirea barbatului

02 Mar 2006, 13:45

sunt tare curioasa cam care ar fi pasii care ii faceti pt a cuceri un barbat.rog raspuns;si pe private este bine

raluk

raluk

=))

14 Feb 2006, 08:29

@nc@ si ce faci daca dai peste un tip in zodia Fecioara sau Capricorn sexos si simpatic?:))) O iei la fuga cand afli ce zodie e?

...

13 Feb 2006, 21:10

Pisi ai dreptate.Sagetatorii sunt greu de prins in plasa.Si Pesti mi se par greu de cucerit.Si asta pt ca vesnic sunt nehotarati.Capricornii prea rigizi,iar Fecioarele tipicari.Cu un barbat Fecioara sau Capricorn,nici nu vreau sa am de'a face .:))

pisi

pisi

sagetatorii

13 Feb 2006, 17:15

Definitiv, sagetatorii mi se pare f greu de cucerit ! Adica ii cuceresti, dar doar pt o perioada limitata de timp, ca mai tarziu, apare alta floare frumos mirositoare care sa le captiveze atentia !
Tocmai pt ca sunt atat de greu de cucerit , mi se par atat de fermecatori !!!
Rutina n-are ce cauta intr-o relatie cu un sagetator, asta e clar! Trebuie sa-l cuceresti zi de zi, mereu si mereu cu altceva ! :)
Un adevarat challenge Sagetatorii astia...

valeria

valeria

Maria,deci tipul nu-i Varsator

16 Ian 2006, 09:39

Cum te-am intrebat in alta parte,stii tu. Atunci e si mai valabil sfatul meu. Bafta !

georgescumag

georgescumag

Mah gata cu reclama

30 Nov 2005, 23:19

Am inteles ca siteul este super tare dar mai usor cu reclama mascata pe forum. Eu sunt **** (ia ghiciti daca tot sunteti atat de pasionati de zodiac) si va spun ca votez cu Scorpionii. Hihi. Mai ales ca si merita. Greu la deal, dar mai bine ca la vale.

cipi20

cipi20

...

18 Nov 2005, 22:56

sunt scorpion si va anunt fetelor ca nu sunt greu de cucerit barbatii din aceasta zodie:)trebuie doar sa fiti frumoase, inteligente, misterioase si sufletiste+ca ar trebui sa fiti maleabile, iar daca tot te va implicati intr-o rel cu un scorpion, va trebui sa ii acordati atentie, sa il lasati sa conduca. detalii despre zodia scorpion http://horoscop.ele.ro/European_Barbat_Scorpion_--a91.html mie mi se potriveste in prop de ~ 95% ce zice acolo

annie

annie

sex cu scorpionii

06 Oct 2005, 16:05

Cat despre sex nu e vorba neaparat de o data la 3 luni,chiar daca au calculatorul in fata! Poate fi o perioada in care sa se intample si de 3 ori pe zi urmata de o perioda de pauza in care dispare orice urma de sexualitate. Pentru ca apoi sa revina in forta.

Ideea e ca tot ce fac tre sa fie extrem de pasional, cu un strop de nebunie, o picatura de sadism si putina ciocolata eventual!

annie

annie

despre scorpioni

06 Oct 2005, 16:01

Scorpionii nu sunt greu de cucerit, e chiar imposibil. Ideea e ca lui i se pune pata si tot ce trebuie sa faci e sa-l atati mereu cu ceva si sa fii cel putin la fel de interesanta si misterioasa ca si el.

Te mai poti apropia de el flatandu-l si intrigandu-l cu ceva. Altfel, nu cred ca se pune problema.

popioana_ro

popioana_ro

la fel si la mine

05 Oct 2005, 16:31

eu cuceresc barbatii raci unul dupa altu. la fel si femeile, desi nu in sensul sexual. Daca sunt intr-o camera cu necunoscuti sansele sunt sa intru in vba cu un rac. si nu mi se pare deloc greu sa ii cuceresc. vin ei la mine, eu numai pun piedica, sa aiba motiv sa imi cada in brate :D

kavajava

kavajava

trebuie sa vrei

04 Oct 2005, 20:39

Greu sa gasesti pe cineva care sa aiba experienta cu cucerirea absolut tuturor zodiilor hi hi. asa ca e greu sa faci comparatie.

Eu cuceresc barbati in zodia Fecioarei fara sa vreau - si pe urma nu stiu cum sa scap de ei ca zodia asta nu ma avantajeaza LOL

Cel mai greu mi se par Taurul si Capricornul, pana se urneeeeesc ...

raluk

raluk

Hmmm

14 Sep 2005, 10:55

Faza asta cu Scorpionii am mai auzit-o si din alte parti...Dar tot Fecioarele raman pe primul loc.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!