Ai putea trece peste un "one-night stand"?

by: cioco_bocco
Ai ierta asa ceva din partea persoanei iubite?

ayurrytta

ayurrytta

o data?...poate...

18 Iul 2007, 01:44

De iertat cred ca l-as ierta...dar depinde f mult de circumstante...si de motivul pt care s-a intamplat...dar faptul k l-as ierta nu inseamna k nu m-ar durea...si as incerca cu siguranta sa-l fac sa realizeze ca a gresit...asta cred ca e f important...pt ca altfel...probail se va mai intampla si a doua oara...in ideea ca oricum va fi iertat...

deea23

deea23

parerea mea

03 Mai 2007, 22:57

eu prefer sa nu aflu daca se intampla. se poate intampla oricui, dar nu stiu daca as putea trece peste asa ceva. si mie daca mi s-ar intampla sa calc stramb nu i-as spune. difera reactia de la persoana la persoana.

pisi

pisi

Iertare

28 Apr 2007, 23:51

Da,as mai da o sansa relatiei noastre iertandu-l,dar dupa cum a spus si Luminita,as incerca sa stau de vorba cu el si sa-mi spuna cinstit ce l-a determinat sa faca acest pas si ce e de facut ca sa reparam acea fisura.
Oricine merita o a doua sansa.

tomberoni

tomberoni

Ai ierta asa ceva din partea persoanei iubite?

10 Mar 2007, 05:37

Asta e o intrebare buna. Acum depinde de ce fel de oameni suntem depinde de conjuctura in care am fost crescuti si ce conceptie avem. Pt noi romanii mai avem de invatat de la altii. Inca nu avem puterea sa trecem peste un asemenea eveniment.Daca am fi americani poate. La ei un lucru care i se poate intampla oricui. Si au dreptate. Acest lucru i se poate intampla oricui. Dar ideea este ca noi nu suntem inca sa acceptam asa ceva. Eu sincer consider ca peste 50 de ani acest lucru va fi un lucru peste care noi romanii vom putea trece peste el. Dar mai avem mult pana atunci

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!