Ajutati-ma va rog ((

by: beautifull
M-am intalnit ku un baiat aproape o luna(eu 18,el 25) Am facut kunostinta ku vreo luna in urma la disko,a doua zi ne-am vazut,ne-am sarutat,a treia zi nu m-a mai sunat,nici eu..Dar dupa vreo 4 zile simteam nevoia sa-i skriu,sa aflu ce s-a petrekut.I-am skris,el mi-a rsp,kiar a dorit sa ma vada,ne-am vazut in acea seara,el vroia s ama aiba dar eu nu.Totul mergea bine,vreo sapt dar peste 4zile trebuia sa plece la mare,in ultima zi nu m-a sunat,nici un semn,l-am sunat eu,el a avut rusinea inka sa nu rsp..Dupa o sapt kind a venit de la mare,m-a sunat si a vrut sa ma vada..am acceptat..Ne-am vazut dar nu am avut nimik,doar saruturi si mangaieri..Peste vreo 2,3 ziel am facut dragoste,m-am simtit bine ku el,s-a purtat frumos.Am fost si la el acasa,dar in ultimele zile observam k se face mai dur,imi zicea sa stau akasa,sa fiu kuminte,In ultima zi am fost la el acasa,in drum kind ma ducea acasa zicea k el este rau si eu i-am rsp"atunci u nu ai nevoie de fete bune si cuminti asa ka mine"am iesit din mashina,nici nu m-am uitat la el..De atunci a trecut 2 sapt el nu m-a sunat,nici makar nu mi-a skris
Ce sa fac?Sa-i skriu sa-l sun,vreau sa fiu ku el

eva31

eva31

De ce sa fii cu el?

10 Apr 2011, 04:21

Poate ca, fiind ``rau`` cum spui tu, se invarte in niste cercuri dubioase, pline de panarame si voia si el sa experimenteze sexul cu o ``fata buna si cuminte`` asa ca tine. Nu stiu de ce te-ai lasat manipulata asa usor, ar fi trebuit sa fii mai prudenta. Dar la 18 ani tu inca mai crezi ca tot ce zboara se mananca.

beautifull

beautifull

...

03 Nov 2009, 16:04

Simt nevoia sa fac ceva,dar imi este frica sa risc,imi este frica sa nu regret..intelegi ce este la mijloc...mandria mea,poate si a lui...eu in general sunt o persoana mandra,niciodata nu am fost deskisa ku totul in fata unui baiat,si imi este FOARTE greu sa imi arat sentimentele...mai mult tin in mine,asa sunt eu..poate e bine uneori dar astfel simt ka ma komplik si mai mult..
Orikum mersi pt sfat

beautifull

beautifull

poate ai dreptate

03 Nov 2009, 15:33

da..poate ai dreptate.. Dar el am simti ka ma stima,ma suna ,ne vedeam in fiecare zi,imi facea kunostinta ku toti prietenii lui si le zicea k eu sunt viitoarea lui sotie,avea grija de mine mereu,oriunde nu am fi.. Ma numea mereu cu cuv dulci,imi facea komplimente,si in plus la asta kit eram ku el ku fostul m-am certat pe tel,si el s-a enervat imi zcea sa i-l arat k nu stiu ce o sa-i faca...
Totul a fost foarte super,doar ca cred ca este mandru si nu poate sa faca el primul pas

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!