ajutorrrrrrrrrrrrrrrr

by: magic-lips
barbatul cu care trebuia sa ma casatoresc m-a parasit asa pur si simplu....este un scorpion!!!!!
ce fac?

doe

doe

scumpika...

23 Aug 2006, 13:49

Ma bucur ca gandesti pozitiv.
Iti doresc sa ai un barbat care sa te iubeasca

doe

doe

magic-lips

23 Aug 2006, 13:48

Trebuie sa sti ce sa intamplat.
Aceste chesti nu trec cu vederea.
Daca chiar vrei ajutor din partea noastra atunci dane detali

ioana_or_slim

ioana_or_slim

asta e...

20 Iul 2006, 20:59

stii e o vorba "in tot raul ii si un bine"
chiar daca acum esti distrusa o sa-ti revii,gandeste pozitiv mai bine acum decat mai tarziu...daca te lasa balta dupa nunta?
.dar ce s-a intamplat da-ne mai multe detalii... care a fost motivul

diannasabo

diannasabo

Show must go on

18 Iul 2006, 00:13

La agatat cu voi... Nu mai stati sa analizati ce s-a intamplat. N-a fost sa fie. Next please...

diannasabo

diannasabo

Show must go on

18 Iul 2006, 00:13

La agatat cu voi... Nu mai stati sa analizati ce s-a intamplat. N-a fost sa fie. Next please...

pysoiash

pysoiash

wake up, girls!

04 Iul 2006, 22:16

ce e cu voi??? de ce trebuie sa stai sa astepti sa-l uiti...continuati-va viata acum mai mult ca oricand, premiati-va, face-ti doar ce va place: sport, iesiti cu prietenele, radeti pe seama lui(sunt sigura ca nu erau perfecti), dansati pe muzica ritmata, radeti, iesiti in vacanta, gatiti...orice va face placere, doar ca sa uitati de necaz...si timpul va vindeca ranile , chiar dak replica asta stiu sigur ca nu va ajuta deloc in acest moment, dar mai tarziu imi veti da dreptate...
iar dak nimik nu merge gasiti pe cineva care sa va ajute sa uitati;), incercati totusi sa nu va implicati prea mult...nu uitati!!! "cui pe cui se scoate!":)))...
LIFE MUST GO ON!
multa bafta!

ioana_or_slim

ioana_or_slim

na asta ii buna

03 Iul 2006, 23:55

ce Dumnezeu s-a deschis sezonul despartirilor?
si pe mine m-a parasit ier pritenul meu dupa o relatie de 4 ani. ce sa zic strange din dinti ca mine si spera la vremuri mai bune...
sorry

annie

annie

:(((

30 Iun 2006, 15:37

Nu inteleg ce inseamna ca te-a parasit pur si simplu... Da-ne mai multe detalii.

Recomandari

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!