Am fost parasita!

by: raluca-t
Am cunoscut un tip care mi-a placut mult de tot. A fost dragoste la prima vedere. Eu am 25 de ani si eram virgina. El m-a convins ca sexul intr-o relatie reprezinta 90% si ca toate celelate vin dupa asta. Asa ca i-am cedat. Nu pot sa va spun ce dureri am avut. Iar el, el s-a comportat foarte urat: era dezgustat ca ma doare, nu-i pasa ca nu mai puteam, m-a obligat s-o facem in mai multe pozitii care sincer mi-au provocat dureri de nedescris. Nu am avut preludiu, n-am fost mangaiata, n-am fost rasfatata, n-am avut parte de tandrete ci doar de un act sexual brutal. Am facut sex de 3 ori si apoi m-a parasit!!! De fapt n-a mai dat nici un semn de viata, desi la ultima intalnire ne-am despartit in conditii foarte bune. Adevarul este ca mi-a propus sa plecam impreuna in concediu, eu n-am putut sa-l insotesc si m-a
amenintat ca ma paraseste, dar nu l-am crezut! Nu vreau sa-mi amintesc de faptul ca imi vorbea foarte urat; in fata lui, eu aveam toate defectele din lume si credeti-ma, ca nu-i asa! Mai nou, o suna pe prietena mea, o tipa mereu disponibila. Mor de durere. Ce ma fac? Innebunesc de dorul lui. Stau si astept ca nebuna sa ma sune, dar degeaba. Ajutati-ma, va rog!

nelyda_yo

nelyda_yo

sincer acum...e un BOU,este doar unul din zecile

13 Sep 2007, 00:24

exista sute sau chiar mii k el...nu au suflet,se distreaza cu fetele,sunt prefacuti pana obtin ce vor,am o prietena kre a patit exact la fel,tipu nici in ziua de azi n-a cautat-o...asta s-a intamplat acum vreo 5 luni,el i-a promis k se logodesc,o duce la parintii lui...au fost vorbe in vant...doar k sa profite de ea.te sfatuiesc sa uiti de existenta lui,nu merita nici macat o lacrima de-a ta,te-a folosit si nu meritai asta,ai avut incredere in el si el s-a jucat cu inocenta ta.parerea mea este k,prefa-te k nici macar nu exista si n-a existat vreodata,multe fete patesc k tine,din cauza k sunt prea credule si cu suflet curat...nu-ti face probleme pt ce ai patit,se intampla foarte des lucrul acesta,important e sa nu mai faci aceeasi greseala si sa ai puterea sa mergi mai departe,sa gasesti un baiat pe masura ta.te pup si multa bafta:*

sweetsweet

sweetsweet

:(

08 Aug 2007, 01:06

parerea mea..nu merita nici o lacrima..nici macar nu merita sa te mai gandesti la el...la telefon nici macar nu te mai deranja sa-i raspunzi...s-a folosit de tine si pentru asta nu merita pic de respect...cum de exista astfel de nemernici pe lumea asta? pacat ca exact cine nu merita are parte de asa ceva..dii tare..numai bine iti doresc!!

pisi

pisi

Foarte trist!!!

31 Iul 2007, 13:04

Doamne,Raluca,ala s-a folosit de tine,si nu numai atat,nici macar n-a avut delicatetea sa te satisfaca in pat sau sa te paraseasca intr-un mod mai finut.
Crede-ma ca de din astia precum fostul tau e plina lumea,pentru ei sa nu plangi niciodata,te ridici frumusel de jos si-ti vezi de viata ta,oricat de greu ti-r fi sau oricat de ranita te simti.
Ceea ce simti tu acum este teama de singuratate sau durerea de a fi fost parasita si folosita de un individ fara scrupule.
Invata ceea ce ai de invatat din aceasta relatie,nu dispera niciodata si mergi mai departe.
Nu-l suna,nu-l cauta,nu trage de el,nu-i ceda din nou,fi rece cu el,nu meriti un badaran langa tine,tu esti un om bun,meriti un om deosebit,asa ca tine.
Capul sus,Raluca!
Noi suntem de partea ta si alaturi de tine!
Si inca ceva: sexul nu este totul intr-o relatie,de aceea te sfatuiesc,culca-te cu un barbat doar atunci cand o vrei si tu cu adevarat,nu cand vrea el.
Culca-te cu un barbat pe care il iubesti si te iubeste,nu cu unul care iti promite marea cu sarea doar ca sa te aiba sau te preseaza sa te culci cu el.

kriss81

kriss81

e un ratat

31 Iul 2007, 11:10

sa stii ca se intampla foarte des chestiile astea ,si eu am patit ceva asemanator,am plans putin si mi-a trecut,trebuie sa te respecti si sa treci peste,vor aparea barbati care sa iti redea increderea in tine,succes

cioco_bocco

cioco_bocco

nu este un baiat potrivit pt tine

30 Iul 2007, 16:27

pai ..sa inteleg ca a semanat cu un viol..ideea este ca u te ai dus de buna voie..well vruia doar sex...nu cred ca plecarea in concediu a fost motivul..tea folosit atat...mori de durere de ce?ca tea silit a te culci cu el..se poarta ca un nesimtit..de ce???well stiu e greu,,u prblk ca te ai atasat sufleteste de el...eu zic sa incerc sal uiti nu mai astepta sa te sune..daca o va face o va face ..pt inka o partida de sex si atata,,,uita l draga mea..nu este un baiat potrivit pt tine

joelia21

joelia21

si inca ceva...

30 Iul 2007, 15:24

nu il cauta ,nu il suna ,aratai ca nu a fost chiar atat de important pentru tine ,nu il lasa sa se laude prietenilor lui (faptul ca te-a avut)ca tu esti innebunita dupa el,ptr ei e o lauda faptul ca fac o fata sa sufere..

joelia21

joelia21

RALUCA...

30 Iul 2007, 15:21

e foarte rau ceea ce ai patit tu si inca de la inceputul relatiei tale sexuale,imi pare rau ,dar adevarul e tot adevar,chiar daca il iubesti ptr ca a fost primul ar trebui sa iti spui tie insuti ca nu e ptr tine ca nu te iubeste si sa incerci sa mergi inainte cu capul sus, ptr ca el este animalul care te-a facut sa suferi si trebuie sa te gandesti ca ai toata viata inainte ,viitorul tau este pus deoparte si ar trebui ca ptr tine sa fie important de acum incolo doar viitorul tau ...iubirea doare uneori,nu toti au norocul de a fi fericiti,inca odata imi pare rau pentru tine

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!