AJUATI.MA, VA ROG !!!!!!!!!!!!

by: nicol1978
Am ajuns in situatia in care sunt multe femei........stau cu EL, sotul meu doar ptr ca avem un copil si o casa pe care el nu vrea sa o impartim sub nicio forma ptr ca citez:" o sa moara taticu daca afla".Nu mai simt nimic ptr el si el stie asta ptr ca i.am spus, dar insista sa stam impreuna. Acum un an am bagat divort, eu, dar nu l.am dus pana la final si mare greseala am facut. Nu am terminat divortul tot din cauza atitudinii lui de victima si ca sa intelegeti am sa va pvestesc o faza: ne.am dus la Protectia copilului ptr ca asa ne.au trimis de la tribunal, acolo jurai ca plange , vb de jurai ca mai are putin si lesina ca sa le impresioneze pe d.nele de acolo, ceea ce s.a si intamplat se uitau la mine de parca omorasem pe cineva........., am plecat de acolo si in masina s.a schimbat total a inceput sa urle ca mi.a lasat copilul ca sunt fericita........., atitudinea asta de victima a avut.o in fata tuturor prietenilor iar acasa era zmeu. NU.L MAI SUPORT! Stiu sigur ca daca as intenta iar divortul iar ar incepe cu atitudinea aia si mai ales incearca sa influenteze si copilul.AJUTATI.MA , VA ROG sa stau cu el in continuare de dragul copilului sau sa fac ceea ce cred eu ca e mai bine

daniele33

daniele33

Draga Nicol

09 Feb 2009, 02:32

Si eu sant divortat chiar acum trei zile am terminat divortul,parerea mea in cazul tau e sa incerci sa te separi sa nu mai locuiti sub acelasi acoperis impreuna si copilul sa stea langa mama si sa fiti prieteni daca e posibil macar de dragul copilului sa nu il afecteze si sa sufere .Daca intradevar nu mai simiti nimic pt. el si crezi ca nu mai e nimic de facut singurul lucru care te va face sa stai bine e sa nu locuiti in aceeasi casa impreuna important e ca copilul sa stea cu tine cu mama. Eu iti urez succes draga prietene.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!