Ajutati-ma, va rog, sa va inteleg!

by: crazy
Ne iubim de un an si jumatate, e totul bine si frumos, doar ca ea e casatorita :( Ma iubeste foarte mult din cate imi dau seama, imi zice ca ma iubeste doar pe mine si ca nu mai are sentimente fata de sot. In plus avem si o fetita doar ca nimeni nu stie ca e a mea. Doar ca nu se hotaraste sa divorteze, iar eu nu stiu cum sa o conving si nici asa nu mai pot trai... Ajutati-ma sa va inteleg pe voi, femeile. Cum sa procedez?

raluca30

raluca30

ciudat

09 Aug 2007, 18:48

In primul rand, copilul e la ea?

In al doilea rand o femeie cand iubeste cu adevarat nu joaca pe doua fronturi decat in cazuri exceptionale.

Acuma depinde daca ea intradevar te iubeste va ramane cu tine daca nu, va ramane in relatia oficiala.

Sa intelegi femeile?dar voi barbatii?sunteti si mai greu de inteles nu te supara.

aidaa

aidaa

crazy.....

30 Iun 2007, 13:56

daca aveti un copil,daca va iubiti,ce o mai leaga de omul acela???cu el are copii?asa cum ti s-a mai spus ,mai intai de toate,convinge-te ca este copilul tau,si apoi discuta cu ea despre divort.ea greseste f mult fata de tine,pt ca daca este copilul tau ,este dreptul tau sa il ai langa tine,sa te bucuri de el,sa-l vezi cum creste;greseste si fata de sotul ei ,pt ca l-a facut sa creada ca e copilul lui,si cred ca va fi o situatie f neplacuta cand el va afla adevarul;si fata de fetita greseste,si ea chiar nu are nici o vina.....

pisi

pisi

De acord cu Sophie

29 Iun 2007, 12:15

Din moment ce va iubiti,aveti un copil impreuna,ea nu mai are sentimente pentru sot,de ce nu divorteaza?
De ce anume se teme ca sa faca pasul asta?Ai intrebat-o si pe ea chestia asta?

soophy

soophy

Ce o retine

29 Iun 2007, 11:48

Intrabarea este ce o retine sa divorteze? din moment ce va iubiti, iar copilul este al tau...ce o face sa ramana alaturi de sot?

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!