ajutor va rog!!!!!!!!!!!

by: trecutul
am o relatie de un an si ceva cu fata pe care o iubesc.problema e ca timp de un an si-a batut joc de mine, si m-a inselat in continuuuuu cu fostul ei prieten.desi o prindeam cam o data pe luna , ea se jura ca e ultima oara, ca bla bla bla. o prindeam trecea ceva timp iar incepea si tot asha.de la el stiu ca au si facut-o , insa ea nu recunoaste. ma rog...pe scurt am trait un an de cosmar.apoi ultima oara cand am prins-o am aflat ca vorbea cu el foarte urat despre mine, si isi bateau joc , si ii spunea ca abia asteapta sa o faca cu el , ca ea cu mine nu o prea face ca si atunci cand o face se gandeste tot la el si tot asa. atunci ea a zis ca e chiar ultima oaara, si s-a mutat cu mine, ca sa petrecem mai mult timp impreuna , astfel ea nemaiavand timp sa se intalneasca cu el . insa stiu ca imediat ce o las din nou libera iar se va intalni cu el.in acel an in care ma inslat o faceam foarte rar , cam de 10 ori am facut-o intr-un an, iar dupa ultima faza i-am promis ca nu o so mai fac cu ea deloc. de atunci au trecut 4 luni si inca nu am facut-o.pur si simplu nu mai pot.nu vreau sa o fac si iar sa se gandeasca ca o face cu el, si nu vreau sa-mi incep iar viata sexuala cu ea ....

egodog

egodog

eu nu preapot sa inteleg

06 Mai 2009, 16:59

cum de tu inca mai esti cu ea. chiar atat de putina mandrie si respect fata de tine insuti sa ai? daca ai fi aflat ca te-a inselat ok, as fi inteles, dar ea practic si-a batut joc de tine. nu inteleg. iarta-ma, dar este peste puterea mea de a intelege.

trecutul

trecutul

continuare de mai sus

04 Mai 2009, 22:16

ca apoi sa o fac din nou o data pe luna , si si atunci 3 minute ca atata poate ea(nu prea inteleg de ce).ce sa ma fac, pt ca chestia asta nu face bine relatiei , dar ganditiva si voi ca nici voi nu ati vrea sa o faceti cu cel sau cea pe care iubiti si sa stiti ca se gandeste la altul sau alta....chiar nu mai pot. vreau si eu putina fericire

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!