am nevoie de ajutor

by: dulce_maria
off..nici nu stiu cu ce sa incep prima oara.el lucreaza in armata eu sunt inca la liceu clasa 12 el a facut un curs de marire in grad si nu a mai avut loc in buc si lau trimis la Iasi.a stat 8 luni acolo acum sa mutat in buc.stam impreuna de 2 ani si suntem iubiti de 4 ani...dar...dupa 6 luni am fost la el la Iasi si dupa 3 zile de stat cu el iam gasit telefonu care el zicea ca era la reparat si in el am gasit o fata trecuta "Yubi meu" si mesaje de la ea ceva de genu"consideri ca am gresit cu ceva? suna-ma daca consideri ca merit" si el mia zis ca prietenii lui lau luat la o plimbare in parc si sau intalnit cu iubitele acestora si alea au mai adus o fata adika asta...dar a fost decat amicitie intre ei...dar daca era doar amicitie de ce era trecuta iubi meu si aia ia mai dat si o bratara de aur so poarte el si a luato.am simtit ca mor nu stiam ce sa fac decat plangeam stateam in genunchi in fata lui sil rugam sa-mi zica ca nu a facut nimik rau...el a inceput sa planga mai rau k mine si sa ma implore sal iert ca nu a stiut cei in capu lui dar intre ei nu a fost nimik....am vrut sa-mi fac bagaju si sa nu-l mai ascult am vrut sa plec dar el mia zis ca daca eu il parasesc isi trage

damaged

damaged

Viata e prea scurta

09 Nov 2008, 00:51

Viata e prea scurta ca sa traiesti intr-o relatie unde nu esti iubita si nu esti pe deplin sigura de fidelitatea iubitului tau,eu cred ca ai pus prea mult suflet,iubire si incredere intr-o persoana care tea tradat,sincer imi pare rau si sper sa iti gasesti pe cineva care o sa te faca fericita.Good Luck

dulce_maria

dulce_maria

tot io

03 Sep 2008, 11:11

nu mi-a mai ajuns sa scriu acolo...a zis ca isi trage un glont in cap...si cum el lucreaza in armata si e mereu printre arme mam intors si lam ascultat...nu facea decat sa planga intr-una si sa-si ceara iertare...eu lam iertat dar nu indeajuns simt ca ma tradat ma uitam la el si numi venea sa cred...el zice ca nu ma inselat dar inima imi zice altceva...si de fiecare data cand ii aduc aminte se enerveaza si incepe sa tipe la mine...nu stiu cei cu mine nu pot uita...il iubesc prea mult ca sa-l las.am zile in care zic gata sa terminat ce a fost a fost e langa mine si gata...dar nu trece mult timp si iar o iau de la capat cu ganduri si amintiri...dupa ce neam int de la Iasi a stat vreo 2 luni in concediu dar eu parca devenisem o umbra,numai zambeam,nu prea mai vorbeam,decat plangeam intruna si priveam in gol...dar acum miam mai revenit dar tot nu pot uita...si nu stiu daca a fost adevarat ce mia zis...voi ce credetti despre toata povestea asta...m-ati ajuta mult daca mi-ati da cateva sfaturi...pop

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!