am nevoie de mai multe pareri

by: adela5289
buna! mi-a recomandat prietena mea acest forum pt a asculta si alte pareri.ideea este ca sunt intre 2 baieti si sincer nu stiu ce sa fac.pe o parte este madalin care am fost impreuna 6 ani..si pe o parte petre care vorbim prin intermediul unui site de socializare.madalin pt mn a fost marea mea iubire adevarata si ne-am despartit acum 2 ani pentru ca nu era in stare sa ia decizii in privinta mamei lui care nu ma place.dar continua sa ma caute sa imi spuna ca ma iubeste si ca nu poate sa traiasca fara mine si pe o parte este petre care chiar daca nu ne cunoastem,unii prieteni il cunosc si au numai cuvinte frumoase de spus despre el.petre este exact opusul lui mada,vrea o relatie serioasa,imi vorbeste despre o nunta,isi da toata silinta sa fie cu mine.nu stiu ce sa fac..il plac pe petre dar madalin de cate ori imi spune ca ma iubeste reuseste sa ma intoarca si sa las totul pentru el..am incercat sa spun cat mai pe scurt..pentru ca povestea este foarte lunga :)

munevera

munevera

Sfaturi

19 Feb 2014, 23:57

Vino Sa vb in chat pe www.esotericpower.it
Situl e in lb italiana dar poti scrie in ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!