am vesti ...sa imi spuneti si mie ce parere aveti ...

by: sky_fire
Stiti ca eram extrem de suparata legat de ceea ce se intampla cu mine si cu iubitul meu ...Am incercat sa fac ceva,acelasi lucru pe care l-am incercat de nu stiu cate ori inainte : sa port o conversatie despre noi 2.Doar ac de data asta am pus problema altfel ..Am aflat ca ii este dor de mine asa cum eram la inceput,de noi asa cum ne comportam ...asa ca am incercat ..Mi-am facut timp si am petrecut din ce in ce mai mult timp cu el,dar nu atat cat sa-l sufoc,doar cat sa putem merge impreuna undeva sa mancam,sa vedem un film,sa ne plimbam,sa stam impreuna,sa vorbim...Stiti ce am obtinut ?Rezultate maxime...Nu mai vb pe internet cu acele femei,discutiile pe care eventual le mai are sunt extrem de scurte,cu niste raspunsuri gen "da" , "nu" , "bine" ,"am treaba acum, vorbim altadata", e mult mai atent la mine,cu mine,e mult mai tandru,a inceput sa redevina iubitul pe care il stiam eu ...Inca nu m-am impacat cu ideea ca a facut ce a facut,inca nu ma avant,dar totusi am observat o schimbare destul de mare ...Ce parere aveti ?

Nu s-a postat nici o replica.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!