cadouri din inima

by: silver_rose
Doamnelor, cat de mult simtim nevoia sa fim iubite, admirate, rasfatate, tratate ca niste printese! Domnii din viata dvs mai obisnuiesc sa fie cavaleri ? Mai obisnuiesc sa va faca un cadou ? Mai exista romantism in mileniul III ? Ce cadou vi s-ar parea ca fiind cel mai romantic cadou pe care l-ati primit vreodata ?

manina

manina

salut

19 Iun 2006, 20:32

chiar
oare din cauza stresului cotidian mai exista romantism
f f rar
sotul meu obisnuia sa-mi cumpere parfumuri scumpe
dar in ultima vreme a trecut masina, casa pe primul lok
asa ca.....
DOAMNELOR FACETI-VA SINGURE CADOURI
NU ASTEPTA-TI LA NIMENI

carm3n

carm3n

buna idee

21 Mar 2006, 10:26

dau eu startul?
am gasit un articol in care scrie ce sa nu oferi:
Ce sa NU ii oferi unei doamne : roboti de bucatarie, si toata gama , asta ca sa nu creada ca o pui la bucatarie imediat , mai ales daca este sotia/prietena ta, parfumuri, pt ca , chiar daca crezi ca stii ce ii place, te inseli amarnic, niciodata nu lua hotarari la aceste lucruri in locul ei,...si in nici un caz un abonament la sala de fitness, va considera ca nu o placi indeajuns si ii spui subtil ca ar fi cazul sa mai slabeasca.
Ce sa NU ii oferi unui barbat: Haltere, daca doreste sa fie mai "muschiulos" se duce la sala.
Si lista ar putea continua in ambele cazuri.
Din pacate cam putin la el....

Eu cred ca cel mai bine este sa tinem cont de preferintele si pasiunile pe care le are persoana careia urmeaza sa-i dam cadoul :) daca il/o cunoastem bine e mai simplu!

silver_rose

silver_rose

buna toturor

17 Mar 2006, 13:10

Buna, am lipsit o perioada de pe aici si ma bucur sa vad ca ati continuat discutia cu privire la cadouri. Ideea de a face o lista cu cadouri e foarte interesanta si chiar ar trebui sa incepem :-)
Eu am gasit un site cu cadouri deosebite, nu pot sa spun mai mult pt ca ar suna a reclama ..... poate l-ati gasit si voi :-)

annie

annie

super idee

10 Mar 2006, 17:49

Haideti sa incepem o lista cu cadouri!

carm3n

carm3n

idei de cadouri

03 Mar 2006, 11:44

Sigur ne-am confruntat toate cu dificultatea de a alege cadoul potrivit pentru iubit/sot/parinti/ sefi stc. Ma gandesc sa fac un fel de baza de date cu toate ideile de cadouri (de la voi, dar si de la rudele si prietenii mei) pe care sa o pun aici, pe forum. Ce ziceti?

pisi

pisi

Cadouri

15 Feb 2006, 16:33

Cel mai frumos cadou a fost cand el mi-a marturisit ca ar vrea sa fiu mama copiilor lui !:)))

daneza

daneza

parerea mea

22 Dec 2005, 18:34

cred k cel mai frumos cadou e acela cand frendul tau iti spune din toata inima k te iubeste......

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!