"obsesie"

by: lightdevourer
Buna tuturor, e prima data cand scriu pe formul asta si da, sunt barbat.Am o mica problema si m-am gandit ca cel mai bine ar fi sa cer parerea celor care se pricep mai bine la lucrul asta: voi. Sa tercem la subiect: sunt casatorit, am un baietel minunat si o sotie minunata, o relatie de cuplu la fel.Pot discuta orice cu sotia mai putin lucrul asta. Am o "obsesie" cu o fosta colega de scoala, fj"obsesie" care a incepu prin clasa a IIa. Clasele I-VIII, le-am facut impreuna, la liceu s-a intamplat sa fiu in clasa cu varul ei,lucru care m-a ajutat sa-mi mai fac o idee cat de cat despre ce face, cum o mai duce, iar dupa aceea nu am mai auzit nimic de ea. "Obsesia" a fost latenta deoarece, au trecut aproape cinci ani de cand am vazut-o ultima oara(am terminat scoala generala acum 15 ani) iar in ultimul an, cred ca nu e zi in care sa nu ma gandesc la ea. Cu putin timp in urma i-am gasit profilul pe facebook si ma gandeam s-o contactez dar cred ca o sa-mi fac mai mult rau. Pe parcursul scolii generale am avut o relatie pur colgiala, mai mergeam acasa impreuna, mai stateam la vorba si doar atat. Cred ca banuia ceva atunci dar timpul a trecut si sigur a uitat.

eva31

eva31

Si atunci....

09 Apr 2011, 03:45

De ce vrei sa te legi la cap daca nu te doare? Pentru o obsesie din copilarie? Daca tot spui ca ai o sotie minunata, de ce ai insela-o?

moderator

moderator

Raspunsurile

21 Mar 2011, 10:50

se vor centraliza pe celalalt topic, unde este si continuarea povestii. Adica aici:

"obsesie" partea a 2a

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!