Estetica corporala

Ce ai schimba la corpul tau? Discuta cu ceilalti forumisti despre estetica corporala, in ce masura este sau nu necesara.

Clinica estetica medicala

Buna ziua! Reprezentam clinica de estetica medicala Goskin si dorim sa imbunatatim relatia cu clientele, oferind sfaturi si tinand cont de propuneril...

0 mesaje

Marirea sanilor

Buna, fetelor! Vreau sa imi maresc sanii si vreau sa merg la dr Calin Dobos. Am fost la el pt rinoplastie si sunt foarte multumita de rezultat, dar vr...

5 mesaje margo80ultimul mesaj: 17 Iun 2016
by: margo80
operatie marire sani K...

Va plac barbatii care poarta lenjerie super stramta ptr a-si tine presate chestiile?

Va plac barbatii care poarta lenjerie super stramta ptr a-si tine presate chestiile asa presate de nu se vede nimic, de zici ca sumt femei acolo jos c...

0 mesaje

Masajul anticelulitic

Masajul anticelulitic ne ajuta sa scapam de aspectul inestetic al pielii impreuna cu o alimentatie echilibrata si miscare. Deschid aceasta discutie pr...

0 mesaje

indepartarea celulitei

care sunt cele mai bune metode de indepartare a celulitei?

27 mesaje oanacostinultimul mesaj: 09 Sep 2016
by: oanacostin
Despre celulita

indepartarea alunitelor cu laser

vreau sa stiu daca si-a scos cineva alunitele cu laser pana acum, din cate am auzit este o tehnica care nu dureaza foarte mult si nu este periculoasa,...

1 mesaje sunshine84ultimul mesaj: 12 Nov 2012
by: sunshine84
eu am o prietena

Ingrast dupa sarcina

care ati reusit sa nu va ingrasati mult cand ati fost gravide? Sunt in luna a patra si chiar nu vreau sa ajung cat un munte

11 mesaje laurita_smile4everultimul mesaj: 16 Apr 2013
by: laurita_smile4ever
7-10 kg mai putin intr...

As vrea sa scap de burtica! Va rog, sfatuiti-ma!

Din cauza programului incarcat de la serviciu si de acasa si a stilului de viata nesanatos, m-am ingrasat si am pus mai ales burtica. As vrea sa fac l...

27 mesaje cazaculaurultimul mesaj: 05 Aug 2016
by: cazaculaur
Exercitii fizice

Unde ne facem operatiile estetice?

Buna, vreau si eu sa stiu unde vreti sa mergeti sa va faceti operatii estetice. Alegeti in functie de doctor sau de clinica sau cum? Eu de exemplu as ...

15 mesaje mihaela1980ultimul mesaj: 29 Nov 2016
by: mihaela1980
Sunt incantata!

Ai apela la o operatie estetica pentru posterior?

si daca da, de ce?

1 mesaje lilly_buterflyultimul mesaj: 11 Mai 2012
by: lilly_buterfly
nu

Rinoplastie - estetita nasului

Nici nu stiu cum sa va zic de problema mea. Ma simt foarte frustrata de felul cum arata nasul meu. M-am saturat sa-si bata toata lumea joc de mine din...

8 mesaje fbcristinaioana.n_Na_Cristinaultimul mesaj: 29 Nov 2016
by: fbcristinaioana.n_Na_Cristina
Silvia Stanculescu

masaj anticelulitic

Buna dimineata, sunt interesata sa fac cateva sedinte de masaj anticelulitic. Stiti pe cineva in Bucuresti, de incredere, care poate face masaj la dom...

8 mesaje corina202ultimul mesaj: 23 Sep 2016
by: corina202
Masaj anticelulitic

ce parere aveti despre estetica dentara?

sunteti pro sau contra?

3 mesaje margo80ultimul mesaj: 14 Iun 2016
by: margo80
Albire dentara

ati pasa cum arati?

viziteazane pe www.masajtratamentecorporale.ro

1 mesaje anyelaultimul mesaj: 12 Feb 2012
by: anyela
Este important felul i...

Slabire

Diete ce au functionat

12 mesaje zetteultimul mesaj: 24 Nov 2016
by: zette
Slabire eficienta

La ce varsta

se poate injecta botox? are importanta? ma gandesc ca poate nu e chiar indicat sa fie la o varsta mica (16, 17 ani) voi ce parere aveti?

5 mesaje andree_aultimul mesaj: 01 Aug 2014
by: andree_a
marirea buzelor

cura de slabit cu dieto

am auzit multe pareri bune in legatura cu pastilele dieto.a luat cineva aceste pastile? am inteles ca sant avizate de ministerul sanatatii.

1 mesaje semikaultimul mesaj: 28 Sep 2011
by: semika
nu am incercat

Masaj anticelulitic

A fost cineva pana acum la masaj anticelulitic? Daca da, unde si cum e? Am auzit ca e foarte dureros dar da rezultate bune..

28 mesaje marlene30ultimul mesaj: 24 Iun 2015
by: marlene30
Masaj Anticelulita

Inspire

eu cred ca sanatatea si frumusetea merg mana in mana. cand vrei sa fii frumoasa in exterior, trebuie sa ai un interior bine pus la punct.de exemplu, d...

2 mesaje ileana_damianultimul mesaj: 16 Mai 2011
by: ileana_damian
ok :)

Operatiile estetice

Majoritatea femeilor sunt nemultumite de felul in care arata. Daca v-ati permite, v-ati face operatii estice? Unde?

8 mesaje emanuela505ultimul mesaj: 31 Mai 2016
by: emanuela505
recomandare

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!