Estetica sanilor

Cat de important este aspectul sanilor? Marimea conteaza? In ce masura ai apela la o interventie chirurgicala?

costuri domnul doctor Turcu?

Am programat o operatie la domnul doctor Turcu si as dori sa stiu cine a fost la dansul ce parerere a avut si cat a costat operatia?

1 mesaje fbdiana_pupici_Diana_Dianaultimul mesaj: 03 Dec 2016
by: fbdiana_pupici_Diana_Diana
augmentare mamara

Cumpar Humira sau Embrel 0767062032

Cumpar Enbrel si Humira (cutii si fiole)Cumpar cu diverse termene de valabilititate.Cumpar si cutii care se prezinta intr-o conditie proasta.Cer si of...

0 mesaje

CUMPAR HUMIRA . 0747462606 .

CUMPAR HUMIRA . 0747462606 .

1 mesaje danmarinnultimul mesaj: 15 Iul 2016
by: danmarinn
CUMPAR HUMIRA . 074746...

Recomandare chirurg estetician

Hey! Am si eu nevoie de parerea voastra. Vreau muuuult muuuult de tot sa imi maresc sanii! O prietena mi l-a recomandat pe doctorul Adrian Rebosapca! ...

3 mesaje monacotowersultimul mesaj: 22 Nov 2016
by: monacotowers
Marire sani Dr. Zegrea...

Recomandare chirurg estetician

Hey! Am si eu nevoie de parerea voastra. Vreau muuuult muuuult de tot sa imi maresc sanii! O prietena mi l-a recomandat pe doctorul Adrian Rebosapca! ...

1 mesaje emanuela505ultimul mesaj: 20 Mai 2016
by: emanuela505
recomandare

Crema marire sani?

Buna, am gasit aceasta crema pentru marirea sanilor, am gasit-o de ceva timp dar nu imi permiteam sa o cumpar si acum este la oferta, as vrea sa stiu ...

3 mesaje margo80ultimul mesaj: 03 Aug 2016
by: margo80
Fermitatea sanilor

Marirea sanilor cu grasime proprie

Salutare! Ma gandesc de ceva timp sa-mi fac o marire de sani, dar nu vreau o schimbare prea mare si vreau sa arate natural. Voi ce parere aveti despre...

4 mesaje paula01ultimul mesaj: 01 Aug 2016
by: paula01
Exercitii marirea sani...

rinoplastie

eu am inceput sa am mari probleme cu respiratia, ma trezesc cu o nara infundata, deocamdata nu sforai, dar nu vreau sa incep, asa ca tre sa fac neapar...

6 mesaje emanuela505ultimul mesaj: 05 Mai 2016
by: emanuela505
recomandare

rinoplastie

eu am inceput sa am mari probleme cu respiratia, ma trezesc cu o nara infundata, deocamdata nu sforai, dar nu vreau sa incep, asa ca tre sa fac neapar...

1 mesaje andree_aultimul mesaj: 18 Dec 2014
by: andree_a
rinoplastie

Naturalete

Hello, ce parere aveti despre femeile care au sanii mici dar nu se gandesc sa apeleze la chirurgie pentru a-si mari sanii? Credeti ca sanii mici sunt ...

2 mesaje lilly_buterflyultimul mesaj: 25 Sep 2012
by: lilly_buterfly
asa este

informatii implant mamar

pentru ca am trecut printr-o astfel de experienta vreau sa punctez niste lucruri esentiale:- control amanuntit si analize specifice interventiei- gasi...

4 mesaje mirelaultimul mesaj: 06 Dec 2013
by: mirela
marire sani

Operatie marire a sanilor

As vrea sa-mi maresc sanii. Insa jobul ma solicita foarte mult si am un program foarte incarcat, deci nu dispun de mult timp. Am auzit de operatia de ...

15 mesaje catincamedultimul mesaj: 21 Feb 2015
by: catincamed
implant mamar dr Iancu...

Puteti sa-mi spuneti mai multe despre implanturile mamare?

Buna! Am 25 de ani si de mica am fost complexata de faptul ca am sanii mici. Acum m-am hotarat sa-mi fac implanturi mamare, dar nu stiu foarte multe d...

21 mesaje fbdiana_pupici_Diana_Dianaultimul mesaj: 03 Dec 2016
by: fbdiana_pupici_Diana_Diana
cost domnul doctor Tur...

Simulare marire sani pe calculator

Dragele mele, nu ma pot hotari daca sa-mi pun silicoane sau nu. Nu stiu cum voi arata dupa operatie. Am auzit ca este un program special pe calculator...

6 mesaje marcelynaultimul mesaj: 29 Sep 2016
by: marcelyna
Cresterea sanilor

Implant mamar Brasov

Buna fetelor, sunt noua pe aici.Are careva dintre voi timp pt a-mi da niste informatii referitoare la implanturile mamare? Doresc sa le pun la vara in...

2 mesaje yadhiraultimul mesaj: 24 Ian 2012
by: yadhira
buna

sanii dupa alaptare

Sunt curioasa daca sanii dupa ce ai terminat cu alaptatul revin la forma sa initiala?

9 mesaje andree_aultimul mesaj: 25 Mar 2014
by: andree_a
operatie de ridicare a...

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!