Baie Feng-Shui

by: tashulina
Eu am baia in combinatia alb-negru. Adica gresia alba si faianta neagra, cu irizatii albe. Faianta am pusa pana sus, la tavan, iar ca sa nu para intunecata, am pus pe toata lungimea baii o oglinda imensa.

Acum multe cunostinte mi-au zis ca negrul in baie atrage nu stiu ce energii negative, insa mie mi se pare ca se potriveste bine cu albul su ca il armonizeaza. Voi ce parere aveti de combinatia alb-negru in baie?

scorpion_girl

scorpion_girl

imi place

31 Mar 2011, 11:23

tare mult combinatia alb-negru, doar ca este atat de pretentios negrul la curatare...se vede orice pata de calcar pe el...

zisha

zisha

feng-shui

09 Mar 2011, 14:52

saruri de baie si uleiuri aromatherapie in combinatii feng-shui pe www.aromatherapie.ro

haxburry_diamonds

haxburry_diamonds

Nu

22 Aug 2009, 16:12

Energii negative ne dau lucrurile care nu ne plac! Ne indispun. Restul fie ne lasa indiferenti fie ne creaza senzatie de placere, deci daca iti place cum a iesit nu baga in seama parerile negative, te vor face sa le dai dreptate pana la urma si atunci chiar iti vor da o senzatie negativa

Recomandari

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!