actori si actrite preferate

by: nicksone
sunt convins ca aveti fiecare cel putin cate un actor sau/si actrita preferati. haideti sa discutam despre ei :)

corina_kittyc

corina_kittyc

Johnny Depp

26 Ian 2008, 17:07

Cel mai frumos actor:X. Imi place la nebunie cum arata si cum joaca.

mata

mata

Jude Law

22 Sep 2006, 16:09

Jude Law nu numai ca este un actor foarte bun dar este si un tip frumos,istet si foarte sarmant.Pe langa zambetul lui ametior,mai este si acel accent british care te face sa te topesti de dorinta...offff....

raluk

raluk

Kevin Spacey

08 Sep 2006, 10:47

Am vazut si eu The life of David Gale si mi s-a parut cu adevarat un film impresionant. :) Imi place foarte mult Kevin Spacey, dar mult mai mult decat el imi placea Edward Norton. Pacat ca nici unul nu prea a mai facut nimic spectaculos de ceva vreme.

ariadna

ariadna

Kevin Spacey

05 Sep 2006, 15:17

De cand am vazut American Beauty sunt o fana inraita a lui Kevin Spacey. Am vazut apoi Suspecti de serviciu care m-a impresionat si de curand The life of David Gale - absolut impresionant. Alte fane Kevin Space pe aici?

nicksone

nicksone

Naomi Watts...

19 Aug 2006, 23:32

tocmai vad The Ring (sau... Avertizarea, dupa spuse-le ProTV-ului, desi nu vad legatura) si nu am putut sa nu o remarc din nou pe Naomi. Are aceasta actrita ceva special. Am mai vazut-o in Mullholand Drive sau 21 gramms. De fiecare data m-a impresionat pentru felul cum isi transmite trairile. Gata, s-a terminat reclama la ProTV, inchei desi ar mai fi multe de spus... :) Si tocmai am pus la descarcat The Ring Two...

Recomandari

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!