Adicted to Hunger Games

by: 
In US si Canada ,e mare buzz despre Hunger Games, ptr mine a dat dependenta ... l-am vazut de 2 ori in grup, apoi sapt trecuta, cand am vrut sa fac ceva sa ma scoata din amorteala zilnica, m-am dus SINGURA sa vad Hunger Games :)) nu mi s-a mai intamplat niciodata sa ma duc singura la film!! abia astept sa apara pe DVD si sa il cumpar ... sunt addicted de filmul asta, dar inca nu realizez de ce

ok

17 Mai 2012, 23:58

ok ... astept comentarii de la cineva care l-a vazut

wonderland

wonderland

neah

17 Mai 2012, 11:04

refuz sa ma uit la el, sa fac parte din multimea de oameni care se uita la orice film care apare pe piata, eu vizionez filme de calitate, nu orice apare peste noapte

oh nu!

17 Mai 2012, 08:42

trebuie sa il vezi ... cel putin de doua ori :)) promit ca o sa iti placa. nici eu nu am fost impresionata de trailer, chiar nu ii face cinste filmului. Eu am fost foarte entuziasmata dupa cel l-am vazut si l-am recomadat si nepoatelor mele din Romania, chiar imi era teama ca poate nu o sa le placa dar au fost super incantate ... abia astept partea a doua care apare in Noiembrie parca.

wonderland

wonderland

Hunger Games

16 Mai 2012, 11:12

am auzit ca este o nebunie foarte mare cu acest film si ca va avea un succes mai mare fata de seria Twilight, dar eu am vazut trailerul si nu m-a atras, in niciun fel, scenrariul este prost, depasit, exagerat...etc. Pe scurt, nu vreau sa ma uit la el:)

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!