by: corina_kittyc
A aparut in sfarsit si acest film. Mie una mi s-a parut superb James Cameron nu se coboara nici de data aceasta. Filmul acesta are de toate dupa parerea mea. Il recomand. Voi ce parere aveti?

o luna

06 Oct 2010, 23:10

acum o luna parca, a aparut Avatar cu noi scene, l-a vazut cineva? Eu am vazut doar filmul original, f faine efectele desi nu mi s-a parut cel mai bun 3D film pe care l-am vazut pana acum, cred ca 2D e la fel de impresionant. o alta poveste despre bad guys and good guys, de manipulare a mintii , de distrugerea planetei in cautare de castig rapid :( trist ... noroc ca povestea de dragoste gen Romeo si Julieta are aici un final fericit.

corina_kittyc

corina_kittyc

....

19 Iul 2010, 17:51

cu ce e tampa povestea? ce poveste vroiai? a fost o poveste foarte frumoasa care a fost problema? si nu trebuie sa deudca lumea ceva neaparat dintr-un film, e doar un film. cred ca daca nu se facea atata reclama la filmul asta ar fi fost mai apreciat

autumn

autumn

In afara

07 Iul 2010, 08:23

de efecte speciale intr-adevar de nota 10, povestea e deosebit de tampa si enervanta...

salsafactory

salsafactory

Cursuri de dans latino (Salsa; Bachata; Cha-Cha; R

04 Mar 2010, 14:14

Cursuri de dans latino powerd by Salsa Factory.
Va asteptam in noua sala de la Tineretului, vis-à-vis de fostul club Gossip, et 1, str Lanariei nr 95,In incinta complexului TCenter Inscrierile se pot face la fata locului sau pe mail.Pentru mai multe detalii acesati link-ul http://www.salsafactory.ro/?p=725
Beneficii:
- Sala de 200 mp;
- Parcare cu paza in incinta complexului;
- Vestiare;
Instuctori/coregrafi:Simona&Valentin
Instructori:Laura&Dorin (from AzA Models)
Va asteptam cu drag la cursuri.Pretul abonamentului este 120 lei/luna, iar pt elevi/studenti 100 lei/luna(3 sedinte pe saptamana Marti si Joi de la 19:00 sau de la 20:30 si Duminica de la 18:30 practice)

alexandras

alexandras

..

10 Feb 2010, 11:59

ce ti-a placut la film? ce ai inteles din el si ce ar trebui sa inteleaga lumea din asa ceva?

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!