Battleship vs The Dictator

by: 
Am fost ieri sa vedem Battleship ... Efecte faine, actori bunicei , scriptul de toata rusinea, m-am plictisit de moarte in sala , a trebuit sa intram la alt film imediat ca sa ne relaxam Putin. Am vazut The Dictator - un film stupid-funny ... Cu o zi inainte am vazut The Avengers 3D care nu e Asa de Prost cum ma asteptam, film fain ptr copii

nu cred

31 Mai 2012, 16:23

ca o sa merg sa il vad, am destule faze comice, sau mai putin comice , cu copii , acasa la mine ... dar cred ca o sa merg la Snow White and the Huntsman, care apare vineri, am impresia, sper sa fie fain, desi am avut reticente si fata de filmul asta , totusi as vrea sa il vad

stanmaria

stanmaria

iunie 2012

31 Mai 2012, 12:11

Salutare.Ati vazut trailerul la Pregateste-te Ca vine? Mi se pare un film exceptional pentru tinerii parinti , cu intamplari haioase. Filmul le trateaza ca fiind amuzante , dar cand esti pus in anumite situatii e tare greu, dar cred ca o sa fie bine sa ma amuz de persoanjele din film. Am citit ca se lanseaza pe 1 iunie. Se potriveste perfect ziua de lansare http://www.cineforum.ro/2012/05/23/what-to-expect-when-youre-expecting-pregate%c8%99te-te-ca-vine/ .

japonialove

japonialove

hmmm

22 Mai 2012, 11:41

cred ca nu as vrea sa vad niciunul din aceste filme;)) battleship mi s-a parut exagerat (ce era prezentat in trailer) iar the dictator....sa fim seriosi, nu isi are rostul...

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!