"IF ONLY" romantic, superb

by: moonlight_girl_mysterious
Nu demult mi-a dat un coleg un film super fain care mi-a adus lacrimi pe obraz. "IF ONLY" e filmul e o poveste de dragoste...in care 2 iubiti se tot cearta ,dar se iubesc f mult. In film se subliniaza...aceasta situatie, adica: el o iubeste pe ea,dar nu stie sa o arate, iar ea il iubeste pe el,dar asteapta sa faca el primul pas. Pe parcursul actiunii el incearca sa ii arate ei ca o iubeste,hotarand asta dintr-un vis care l-a inspaimantat...un vis care avea sa fie realitate........
Mai mult nu va zic....in schimb, va sugerez sa-l vizionati,nu veti regreta!
Daca ati vazut cumva filmul...nu evitati sa-mi scrieti parerile voastre...vreau o LISTA INTREGA DE PARERI SI COMENTARII! :D:D:D poop 2 all :-)

kitty21

kitty21

Nu il gasesc

09 Mar 2007, 11:26

Am auzit si eu de acest film si l-am tot cautat pe la centre de inchiariat, la biblioteca, pe net..., dar nu am dat de el. Dar daca tu spui ca e chiar bun, am sa ma interesez in continuare. Poop

katy

katy

superb

25 Mai 2006, 19:53

mi a placut foarte mult filmul... dar am si plang destul de mult la el... f trist dar bine d vazut :D...

mie mi a placut f mult de ea, era o fire foarte simpatik si park te cucerea prin prezenta ei.
avem multe de invatat din filmul acesta, sa nu lasi p maine c poti face azi. Sau asta am inteles eu din el :), caci nu poti sti c se poate intampla. kisses!

Dieta Nicoleta Luciu
Dieta Nicoleta Luciu
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!